Pražský hrad

Symbol srdce Evropy na minci z ryzího zlata

Pražský hrad byl založen v 9. století a díky své současné rozloze, která čítá přes 70 000 m², je zapsán v Guinessově knize rekordů jako největší hradní komplex na světě. Pro svůj půvab a jedinečnost si rovněž vysloužil své místo v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Pražský hrad byl sídlem panovníků a od roku 1918 i prezidentů. Katedrála sv. Víta v sobě střeží české korunovační klenoty.

Oficiální pamětní mince s vyobrazením této jedinečné stavby a symbolu srdce Evropy umožňuje sběratelům získat zlatou minci nejvyšší ryzosti za nízkou cenu. Mince byla vyražena do nejčistšího ryzího zlata (999/1000) v nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem.

Díky svému výjimečně malému průměru 11 mm patří mezi nejmenší zlaté mince světa! Ražba takto drobných mincí ještě nedávno nebyla technicky vůbec možná. Dnes však tyto mince patří mezi sběrateli k nejvyhledávanějším! Díky malému rozměru si totiž pravou minci z ryzího zlata může dovolit téměř každý.

Objednávkou získáte:

  • Zlatou minci raženou do ryzího zlata
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Vyhledávaný průměr 11 mm
  • Certifikát autentičnosti
  • 50% slevu - zlatou minci Pražský hrad jen za 1 399 Kč

Společně se zásilkou obdržíte i Certifikát autentičnosti, který zaručuje pravost této zlaté mince a zároveň obsahuje cenné informace.

Objednejte nyní a získejte minci Pražský hrad s 50% slevou! Ušetříte 1400 Kč!

Zlatá mince Pražský hrad zahajuje kolekci Nejmenší zlaté mince světa. Více informací se dozvíte v záložce "O kolekci"

Nejmenší zlaté mince světa

Cenný kov v nejčistší podobě, nádherné motivy z celého světa a v neposlední řadě také nejvyšší kvalita – to vše činí kolekci Nejmenších zlatých mincí světa tak výjimečnou. Do této kolekce zlaté mince přibývají postupně tak, jak jsou jednotlivými státy vydávány. Kolekce obsahuje až 15 mincí z ryzího zlata ročně. Své sbírání však můžete kdykoliv ukončit nebo pozastavit.

Každá zlatá mince je navíc oficiálním platidlem v zemi emitenta, jedná se tedy o skutečné peníze a zákonné platidlo.  

Ke kolekci obdržíte ZDARMA:

  • Certifikát autentičnosti ke každé minci
  • Elegantní kazetu k vystavení a uložení Vaší cenné kolekci mincí
  • Numizmatickou lupu k obdivování motivů a detailů na mincích
  • Individuálně číslované Osvědčení o vlastnictví kolekce na Vaše jméno
  • Mosaznou tabulku s číslem kolekce a Vaším jménem

Mezi motivy mincí roku 2024 najdete například osobnosti jako spisovatel Franz Kafka či cestovatel Marco Polo, dále výročí městského státu Vatikán, prvního letu bratrů Wrightových či vylodění v Normandii.

Počet kolekcí je však přísně limitován.

Pro Českou republiku je k dispozici pouhých 5 000 kolekcí. Jedině včasná rezervace Vám zaručí, že budete moci začít sbírat kolekci, která splňuje ta nejvyšší očekávání a požadavky sběratelů po celém světě.

Ke kolekci získáte bohaté příslušenství

ANO, chci začít sbírat pamětní mince Nejmenší zlaté mince světa. Objednávám si první pamětní minci Pražský hrad za zvýhodněnou cenu 1 399 Kč vč. poštovného a balného (místo 2 799 Kč). Peníze nezasílám předem, pamětní mince ze zlata bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní minci Pražský hrad ponechám, objednám si tak další pamětní mince z kolekce Nejmenší zlaté mince světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 2 799 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní zlatou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce Nejmenší zlaté mince světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních mincí z kolekce Nejmenší zlaté mince světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
11 mm
Hmotnost:
0,50 g
Kvalita:
Nejvyšší - Leštěné razidlo
Nominální hodnota:
2,5 dolaru
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021