Dívky s šátky - slavná desetikoruna československá

Bankovka, která je dodnes mezi lidmi velice oblíbená nejen pro své krásné ztvárnění, ale i pro vzpomínky, které k ní každého pojí. Její nominál patřil ve své době k nejčastěji se vyskytujícím v našich peněženkách.

Právě tato bankovka se pro svůj zajímavý příběh dočkala v Národní Pokladnici zvěčnění do podoby repliky z ryzího zlata 999/1000, kterou je nyní možné získat za zvýhodněnou cenu 499 Kč místo 999 Kč. Ušetříte tak ihned 500 Kč!

Zlatá replika se kromě cenného kovu pyšní věrným kolorováním, díky němuž vyniknou i ty nejmenší detaily.

Součástí zlaté repliky je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje parametry zlaté repliky a od Národní Pokladnice jej obdržíte ZDARMA!

Získejte zlatou repliku slavné československé bankovky za zvýhodněnou cenu! Nechte se oslnit jejím příběhem!

Kolekce Zlaté československé bankovky

Zlatá replika desetikoruny československé, známá jako Dívky s šátky otevírá nádherně zpracovanou kolekci Zlaté československé bankovky, jež v současné době obsahuje tři umělecky zpracovaná alba s celkovým počtem šestadvaceti placených zlatých replik.

Na replikách z ryzího zlata 999/1000 jsou zvěčněné významné československé bankovky, které se zapsaly nejen do historie naší země, ale také do srdcí mnohých z nás.

V kolekci se dále můžete těšit například na zlatou repliku pětadvacetikoruny zobrazující neohroženého vojevůdce Jana Žižku, stokoruny oslavující staroslovanskou bohyni Slavii, modrou tisícikorunu s vynikajícím českým hudebním skladatelem Bedřichem Smetanou.

Všechny zlaté repliky si budete moci uchovat v albech, která sama o sobě jsou uměleckým dílem.

Zlaté repliky československých bankovek jsou zvěčněny v ryzím zlatě 999/1000 a mohou se pyšnit věrným kolorováním, které umožňuje vnímat i ty nejmenší detaily.

Kolekce Zlaté československé bankovky podléhá přísné limitaci – emitováno je pouze 5000 kompletních kolekcí.

Zlaté repliky československých bankovek jsou nabízeny v této podobě výhradně Národní Pokladnicí a každou zlatou repliku z kolekce získáte za 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Společně se zlatými replikami obdržíte zdarma Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry zlatých replik.

Všechny zlaté repliky si můžete uchovat v obdrženém albu

ANO, chci začít sbírat zlaté repliky československých bankovek z kolekce Zlaté československé bankovky. Objednávám si první zlatou repliku desetikorunu československou, známou jako Dívky s šátky za zvýhodněnou cenu 499 Kč vč. poštovného a balného (místo 999 Kč). Peníze nezasílám předem, zlatá replika desetikoruny československé, známá jako Dívky s šátky bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si zlatou repliku desetikoruny československé, známé jako Dívky s šátky ponechám, objednám si tak dalších 25 zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou zlatou repliku mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla zlatá replika zakoupena. Sbírání zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku zlatých replik z kolekce Zlaté československé bankovky a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další repliky z kolekce Zlaté československé bankovky zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Hmotnost:
50 mg (obsah ryzího zlata)
Rozměr:
127 x 65 mm
Limitace:
5000 kompletních kolekcí