100. výročí Mezinárodní federace ledního hokeje

Sběratelský unikát! Zlatá pamětní cihlička s nízkou limitací!

Dovolte abychom Vám představili, speciální unikát v podobě cihličky z ryzího zlata 999/1000, který byl vyražen do 0,3 g tohoto velmi žádaného kovu. Tuto unikátní specifikaci seženete pouze v naší nabídce ve velmi nízké limitaci, pouhých 2000 kusů pro celý svět. Velmi ojedinělý je nejen svými specifikacemi, ale i jedinečným individuálním číslováním, které je vyobrazeno na každém numismatu.

Tato zlatá cihlička byla vyražena ve spolupráci s Mezinárodní federací ledního hokeje k jedinečnému 100. výročí tohoto světového šampionátu. Kterého se v roce 1920 účastnilo i Československo. Po rozdělení Česka a Slovenska byl Český tým byl federací určen jako následovník československé reprezentace, proto byl zařazen do elitní skupiny mistrovství světa. Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a rovněž jako první získala za tuto dobu celkem 6 zlatých medailí. Český tým také patří mezi šest nejsilnějších týmů na světě.

  • Na aversní straně je zobrazeno oficiální logo Mezinárodní federace ledního hokeje = IIHF, anglický text = Světový šampionát 100 let
  • Reversní strana nese označení ryzosti, gramáže, limitace a země ražby

Rezervací numismatu získáte:

  • Cihličku z ryzího zlata 999/1000
  • Individuální číslování na každí cihličce
  • Ojedinělý numismat s neobvyklými specifikacemi
  • Elegantní kazetu a Certifikát autentičnosti

Jsme si jisti že, se tento krásný numismat stane skutečnou ozdobou Vaší sbírky pro svůj námět i vysokou kvalitu zpracování. Cihlička je uložena do archivační kapsle, která ji chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti, který potvrzuje všechny výše uvedené parametry cihličky.

Říká se, že lední hokej je naším národním sportem, a to i přesto, že pochází z Kanady. Nicméně díky popularitě se rozšířil právě do Evropy a později i do Asie. První oficiální zápas se datuje k 3. březnu 1875 a odehrál se v Montreálu. Lední hokej patří mezi nejrychlejší sporty; vystřelený puk někdy přesáhne i rychlost 175 km/h.

Mezinárodní federace ledního hokeje, která se skrývá pod zkratkou IIHF, vznikla ve Švýcarském Curychu a jejím úkolem je řídit sportovní odvětví ledního hokeje. Mezi její hlavní činnosti patří organizace mezinárodních turnajů. Členy IIHF se mohou stát pouze ty státy, které disponují vlastním národním svazem ledního hokeje a zároveň ty státy, které se účastní mistrovství světa.

Mistrovství světa v ledním hokeji každoročně sledují miliony fanoušků z celého světa. Místo konání je každý rok odlišné a rotuje po členských zemích. Poslední Mistrovství světa proběhlo v roce 2019 na Slovensku, Česká republika jej naposledy hostila v roce 2015.

Česká hokejová reprezentace vznikla po rozpadu Československa, kdy došlo i k rozdělení československé hokejové reprezentace. Český tým byl IIHF určen jako následovník československé reprezentace, proto byl zařazen do elitní skupiny mistrovství světa. Česká hokejová reprezentace dokázala jako jediná vyhrát třikrát mistrovství světa v řadě v systému playoff a rovněž jako první získala za tuto dobu celkem 6 zlatých medailí. Český tým také patří mezi šest nejsilnějších týmů na světě vedle Kanady, Ruska, Finska, Švédska a USA, tato skupina se jmenuje „Velká šestka“.

ANO, zašlete mi prosím zlatou pamětní cihličku Ledního hokeje za cenu 2 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Cihlička bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Cihličku ledního hokeje mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s cihličkou obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Au 999/1000
Rozměry:
6 x 9,5 mm
Tloušťka:
1,32 mm
Hmotnost:
0,31g
Kvalita:
Proof
Země původu:
Švýcarsko
Rok emise:
2020
Limitace:
2000 kusů