S hrdostí Vám představujeme unikátní pamětní medaili, kterou nechala Národní Pokladnice vyrazit u příležitosti 30. výročí vzniku České republiky. Tato pamětní medaile z 1 kg ryzího stříbra 999/1000 s exkluzivním průměrem 100 milimetrů byla vyražena v nejvyšší kvalitě ražby k uctění uvedeného významného výročí.

Pamětní medaile z 1 kg ryzího stříbra vyražena k oslavě 30 let ČR

Výjimečnost medaile potvrzuje individuální číslování na její hraně, které taktéž potvrzuje její velmi nízkou limitaci – pouhých 80 kusů pro veškeré sběratele a milovníky české historie.

Aversní strana vyobrazuje známé a obdivované hradčanské panorama doplněné dvouocasým lvem, symbolem české síly, kterak oslavuje 30 let samostatnosti a vzniku České republiky.

Revers medaile zdobí erby tří historických zemí: Čech se lvem uprostřed, Moravy s šachovanou orlicí nalevo a Slezska s orlicí a křížem na její hrudi napravo. Pod erby jsou vyznačeny roky 1993–2023.

Objednávkou si zajistíte:

  • 1 kg ryzího stříbra 999/1000
  • Individuální číslování na hraně medaile
  • Striktní limitaci
  • Elegantní balenní včetně Certifikátu autentičnosti

Limitovanou pamětní medaili z 1 kg ryzího stříbra oslavující 30 let od vzniku České republiky najdete pouze v nabídce Národní Pokladnice!

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili z 1 kg ryzího stříbra 999/1000 oslavující 30 let České republiky za cenu 84 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob, nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Průměr:
100 mm
Hmotnost:
1 kg
Kvalita:
Proof
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022
Limitace:
80 ks