Tato jedinečná 3D mince ve tvaru planety Země, která nově patří do nabídky Národní Pokladnice, se pyšní nejen svými parametry, ale i exkluzivním detailem, který ji činí unikátní!

Tento originální detail je na minci, která ztvárňuje planetu Zemi, znázorněný, jak padá do Tichého oceánu. Jedná se o ručně vsazený kousek skutečného meteoritu, což se v mincovnictví jen tak nevidí!

3D mince byla vyražena ze 3 uncí ryzího stříbra 999/1000 a parciálně zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000. Díky inovativní technologii smaltování je mince téměř věrnou kopií naší planety a pyšní se nádhernou modrou barvou oceánu.

Objednávkou získáte:

  • 3D minci ve tvaru planety Země
  • 3 unce ryzího stříbra 999/1000
  • Parciální zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
  • Pravý meteorit vložený na minci
  • Prezentační kazetu a Certifikát autentičnosti

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci 3D minci ze 3 uncí ryzího stříbra ve tvaru planety Země parciálně zušlechtěnou ryzím zlatem a s ručně vloženým pravým meteoritem za cenu 13 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc výstavní kazetu s Certifikátem autentičnosti. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Zušlechtění:
Au 999/1000
Ručně vložený:
pravý meteorit
Průměr:
50 mm
Hmotnost:
3 oz = 93,9 g
Nominální hodnota:
5 dolarů
Země původu:
Barbados
Rok emise:
2022
Limitace:
999 ks