Tento numismat je zasvěcen českému malíři a grafikovi z období secese Alfonsu Muchovi. Světově proslulý umělec s osobitým stylem by v roce 2020 oslavil již 160. výročí narození. K této příležitosti jsme si proto dovolili vyrazit unikátní medaili s replikou jeho proslulého grafického listu s názvem Snění.

Numismat je vyražený do 5 uncí ryzího stříbra 999/1000. Obě strany jsou podél okruží a na hraně zušlechtěny ryzím zlatem Au 999/1000. Při pohledu na avers medaile nelze přehlédnout 31 ručně vsazených třpytivých krystalů Preciosa.

Reversní strana medaile zobrazuje českého lva v provedení oslavovaného umělce, doplněného opisem REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ po obvodu.

Avers vyobrazuje repliku ústředního motivu plakátu Snění z roku 1898. Parciálně zušlechtěné okruží a již zmíněné krystaly odkazují na Muchovo šperkařské umění.

Jedinečnost tohoto numismatu podtrhuje individuální číslovaní na hraně, které potvrzuje striktní limitaci pouhých 499 kusů a činí z každého kusu originál.

Objednávkou získáte:

  • 155,50 gramů ryzího stříbra
  • 31 ručně vsazených krystalů Preciosa
  • Parciální zušlechtění ryzím zlatem
  • Jistotu striktní limitace, jen 499 kusů
  • Originál díky individuálnímu číslování
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality

Medaile je uložena ve stylové dřevěné kazetě a je dodávána společně s Certifikátem autentičnosti.

ANO, objednávám si stříbrnou medaili Snění v podání Alfonse Muchy, za cenu 17 990 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (Ag 999/1000)
Zušlechtění:
Ryzí zlato (Au 999/1000)
Krystaly Preciosa:
31 ks
Průměr:
65 mm
Hmotnost:
5oz = 155,50 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2021
Limitace:
499 ks