Tato nabídka není ani zlatá, ani stříbrná. Dokonce se za ní neskrývá mince či medaile! Představujeme Vám světový set bankovek - velké album s příznačným názvem Světové měny (World Currencies).

Světové měny - album plné bankovek z 50 zemí

V albu je vystaveno celkem 50 bankovek ze všech obydlených kontinentů. Nechybí tu známé měny jako rubl, frank, dinár, dolar, rupie, zlotý, tolar či šilink. Naleznete zde však i měny méně známé, třeba bhútánský Ngultrum, eritrejskou Nakfu nebo madagaskarský Malgašský ariary.

Výběr bankovek představuje jedinečnou přehlídku barev, rozměrů a nominálních hodnot. Při pohledu na ně můžete spatřit státní znaky, panovníky, symboly z rostlinné a zvířecí říše nebo stavby a lodě. Kromě papírových platidel jsou v albu uloženy i dvě polymerové bankovky.

Všechny bankovky jsou či byly oficiálním platidlem své země. Jedná se o oběhové bankovky, které se však do oběhu nedostaly a jsou tedy v prvotřídní kvalitě. Každá z nich je uložena do průhledné kapsy, přičemž všechny kapsy jsou vloženy do alba s kroužkovou vazbou. Součástí alba je také seznam všech bankovek včetně jejich nominálních hodnot.

Objednávkou získáte:

  • 50 bankovek z padesáti států z celého světa
  • Velké album s kroužkovou vazbou
  • Jistotu velmi nízké limitace – pouhých 3000 alb
  • Originál díky individuálnímu číslování

Chcete vlastnit album hned a platit později?
Před dokončením objednávky zvolte způsob platby na 2 bezúročné splátky nebo kontaktujte naše zákaznické oddělení na telefonním čísle 810 100 500. Jsme tu vždy od pondělí do čtvrtka od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 15. Nebo nám napište na info@narodnipokladnice.cz.


Otevřete velké album Světových měn a nechte se provést světem bankovek. Tato kompilace je striktně limitována, pouhých 3000 alb pro celý svět!

ANO, objednávám si Světové měny - album plné bankovek z 50 zemí, za cenu 3 990 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Částku za album lze uhradit najednou, nebo ve formě dvou bezúročných měsíčních splátek, 2 x 1 995 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet bankovek v albu:
50 ks
Kvalita:
Neoběhová
Rozměry alba:
30 x 25,5 x 5,5 cm (zavřené)
Rok vydání alba:
2021
Limitace alba:
3000 ks
Seznam bankovek v albu:
V angličtině