Představujeme Vám světový set mincí ve velkém albu s příznačným názvem Světově měny (World Currencies). Naleznete v něm celkem 50 mincí ze všech obydlených kontinentů. Nechybí tu centy, dináry, groše, kopějky nebo koruny.

Set představuje jedinečnou přehlídku mincovních barev, kovů a průměrů. A nejen to, vizitku si dělají i světové mincovny. Tato kompilace navazuje na úspěšné album s 50 bankovkami, které také naleznete v naší nabídce.

Při pohledu na mince můžete spatřit státní znaky, panovníky, symboly z rostlinné a zvířecí říše či stavby a lodě. Svou minci tu má i Slovensko. Najdete ji? Jedná se o desetník, vzor z roku 1993, jehož autorem je slovenský medailér Drahomír Zobek.

Objednávkou získáte:

  • 50 mincí z padesáti států z celého světa
  • Velké album s barevnou mapou
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 5000 alb
  • Originál díky individuálnímu číslování

Všechny mince jsou či byly oficiálním platidlem své země. Jedná se o oběhové mince, které se však do oběhu nedostaly a jsou tedy v prvotřídní kvalitě. Všechny jsou uloženy v plastovém sáčku. Majitel tohoto alba se tak po rozbalení může procvičit v zeměpisu a mince vložit do připravených otvorů v albu. Na levé vnitřní straně alba je seznam všech mincí včetně nominálních hodnot.

ANO, objednávám si Světové měny - album plné mincíz 50 zemí, za cenu 1 590 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet mincí v albu:
50 ks
Hmotnost, průměr, n. hodnota:
Viz seznam mincí
Kvalita mincí:
Neoběhová
Rozměry alba:
61 cm x 36 cm (otevřené)
Rok vydání alba:
2021
Seznam mincí v albu:
V angličtině
Limitace alba:
5000 ks