Máme tu pro Vás další námět na ryze vánoční dárek. Představuji Vám Zázrak v Betlémě, naši krásnou Vánoční minci pro nadcházející svátky.

Ryzím zlatem zušlechtěná mince líčí tradiční kolorovaný obraz Jezulátka, Panny Marie a svatého Josefa v Betlémě. Pravého ducha Vánoc doplňuje Betlémská hvězda zasazená do mince v podobě krystalu Swarovski.

AVERSREVERS

Avers mince v zrcadlovém lesku zobrazujre nominální hodnotu, rok a zemi emitenta.

Okruží reversní strany je zušlechtěno ryzím zlatem. Ústřední motiv Svatá rodina je díky technologii zvané tampotisk vyobrazen v sytých barvách a věrných odstínech.
(o tampotisku se více dozvíte ve vedlejší záložce)

Tuto emisi nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice. Limitace je striktně stanovena na 3999 kusů. Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě má podobně vlastnosti jako zrcadlo. O minci odražené světlo vytváří efekty, které se zdají pod různými úhly pohledu barevně laděny.

Vánoční mince si zaslouží také vánoční balení. Je uložena v elegantní kazetě, kterou zdobí prolétající Betlémská hvězda. Minci obdržíte společně s Certifikátem autentičnosti.

Vánoční balení

Objednávkou získáte:

  • Vánoční minci zušlechtěnou ryzím zlatem a parciálním kolorováním
  • Originální
  • Jistotu velmi nízké limitace, jen 3999 kusů
  • Záruku nejvyšší mincovní kvaůoity (Proof)
  • Vánoční balení & Cerifikát autentičnosti

Popřejte veselé Vánoce touto originální mincí s vloženým Swarovski krystalem ve tvaru hvězdy a udělejte radost pod vánočním stromečkem nejen svým blízkým. Vánoční mince patří mezi nejžádanější ražby celého roku. Ta naše je za velmi příznivou cenu. Zajistěte si včasnou objednávkou jeden z pouhých 3999 kusů!

Tamponový tisk (nebo tampotisk) je tiskový proces, kterým můžeme přenést 2-D obraz na 3-D objekt (například Naše vánoční mince). To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu. Obraz se převádí z tiskové desky přes silikonový nosič, tzv. tampon, na plochu mince.

Tampotisk se používá v řadě průmyslových odvětví – automobilový průmysl, propagační výrobky, oblečení, elektronika, elektrické spotřebiče, zdravotnictví, sportovní potřeby a hračky. Přestože není tato technologie nikterak nová, v numismatice se začala využívat později s tím, jak roste zájem o netradičně zpracované mince a medaile.

Díky tvarové přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek prakticky jakéhokoliv tvaru (tj. plochý, válcový, kulový, textura, konkávní povrch, vypouklý povrch, složité úhly).

ANO, zašlete mi prosím minci Zázrak v Betlémě za 1290 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Stříbrná mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato (Au999/1000)
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
26 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
1 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021
Limitace:
3999 ks