Máme tu pro Vás další námět na ryze vánoční dárek. Představuji Vám Zázrak v Betlémě, naši krásnou Vánoční minci pro nadcházející svátky.

Ryzím zlatem zušlechtěná mince líčí tradiční kolorovaný obraz Jezulátka, Panny Marie a svatého Josefa v Betlémě. Pravého ducha Vánoc doplňuje Betlémská hvězda zasazená do mince v podobě krystalu Swarovski.

AVERSREVERS

Avers mince v zrcadlovém lesku zobrazujre nominální hodnotu, rok a zemi emitenta.

Okruží reversní strany je zušlechtěno ryzím zlatem. Ústřední motiv Svatá rodina je díky technologii zvané tampotisk vyobrazen v sytých barvách a věrných odstínech.
(o tampotisku se více dozvíte ve vedlejší záložce)

Tuto emisi nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice. Limitace je striktně stanovena na 3999 kusů. Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě má podobně vlastnosti jako zrcadlo. O minci odražené světlo vytváří efekty, které se zdají pod různými úhly pohledu barevně laděny.

Vánoční mince si zaslouží také vánoční balení. Je uložena v elegantní kazetě, kterou zdobí prolétající Betlémská hvězda. Minci obdržíte společně s Certifikátem autentičnosti.

Vánoční balení

Objednávkou získáte:

  • Vánoční minci zušlechtěnou ryzím zlatem a parciálním kolorováním
  • Originální
  • Jistotu velmi nízké limitace, jen 3999 kusů
  • Záruku nejvyšší mincovní kvaůoity (Proof)
  • Vánoční balení & Cerifikát autentičnosti

Popřejte veselé Vánoce touto originální mincí s vloženým Swarovski krystalem ve tvaru hvězdy a udělejte radost pod vánočním stromečkem nejen svým blízkým. Vánoční mince patří mezi nejžádanější ražby celého roku. Ta naše je za velmi příznivou cenu. Zajistěte si včasnou objednávkou jeden z pouhých 3999 kusů!

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato (Au999/1000)
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
26 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
1 $
Země původu:
Niue
Rok emise:
2021
Limitace:
3999 ks

Tamponový tisk (nebo tampotisk) je tiskový proces, kterým můžeme přenést 2-D obraz na 3-D objekt (například Naše vánoční mince). To se děje pomocí nepřímého hlubotiskového procesu. Obraz se převádí z tiskové desky přes silikonový nosič, tzv. tampon, na plochu mince.

Tampotisk se používá v řadě průmyslových odvětví – automobilový průmysl, propagační výrobky, oblečení, elektronika, elektrické spotřebiče, zdravotnictví, sportovní potřeby a hračky. Přestože není tato technologie nikterak nová, v numismatice se začala využívat později s tím, jak roste zájem o netradičně zpracované mince a medaile.

Díky tvarové přizpůsobivosti tamponu je možné přenést obrázek prakticky jakéhokoliv tvaru (tj. plochý, válcový, kulový, textura, konkávní povrch, vypouklý povrch, složité úhly).

ANO, zašlete mi prosím minci Zázrak v Betlémě za 1290 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Stříbrná mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2022, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.