Zeus - vládce nebes a řecké mytologie

Objevte krásu a moc bohů antického Řecka na mincích z ryzího stříbra

Zeus - vládce nebes a řecké mytologie na minci z ryzího stříbra

Národní Pokladnice Vám představuje zcela novou a svým zpracováním zcela unikátní kolekci Bohové Olympu. Jedná se oficiální stříbrné mince v unikátním tvaru, které do Vašeho domova přinesou umělecká díla a kus historie. Mince jsou nejen krásné, ale také vzácné. Každá je precizně zpracována do ryzího stříbra a má vysokou hodnotu pro sběratele i milovníky řecké mytologie.

Nejvyšší kvalita ražby zaručuje, že každá mince je mistrovským dílem, které zachycuje krásu a moc bohů, kteří byli v antickém Řecku považováni za nejmocnější síly v dějinách lidstva. S touto kolekcí získáte unikátní stříbrný poklad, a také vstoupíte do světa řeckých mýtů a legend.

Buďte součástí této exkluzivní příležitosti a objednejte si svou první minci ještě dnes. Ušetříte tak 1250 Kč.

Zeus - vládce nebes a řecké mytologie na minci z ryzího stříbra

Úvodní mince Zeus byla vyražena z 21,96 gramu ryzího stříbra v nejvyšší mincovní kvalitě. Detailně vyobrazuje nejvyššího boha Olympu. Zeus byl král bohů, vládce nebes a hromu a blesku. Jeho síla a vláda nad nebesy z něj činila jednoho z nejmocnějších a nejrespektovanějších bohů řecké mytologie. Zeus vykonával spravedlnost a zaručoval pořádek mezi bohy i lidstvem ze svého sídla vysoko na Olympu.

Zásilka obsahuje také Certifikát autentičnosti a příběh o bohu Diovi.

 Kolekce: Bohové Olympu

Výjimečnost mince:

 • Nejvyšší kvalita a preciznost zpracování
 • Zcela nový rozměr mince do Vaší sbírky
 • Omezený počet – pouze 2500 kusů celosvětově
 • Pouze v Národní Pokladnici

Mince Zeus z ryzího stříbra je první mincí z kolekce Bohové Olympu. Pokud si mince z této kolekce poskládáte k sobě, vytvoří božský stříbrný kruh.

 Více o této kolekci naleznete v záložce "O kolekci".

Bohové Olympu

Krása a moc božstev antického Řecka na mincích z ryzího stříbra

Božstva Olympu byla skupina dvanácti řeckých bohů, kteří sídlili na hoře Olymp a byli považováni za nejvýznamnější bohy v řecké mytologii. Kolekce obsahuje celkem 12 mincí z ryzího stříbra, kde každá zobrazuje jednoho boha. Můžete se těšit například na bohyni Héru, Athénu a Afrodité, či známé bohy jako jsou Poseidon, Apollón nebo Héfaistos.

Výhody pro Vás:

 • Umělecká hodnota - precizní zpracování a pozornost k detailům budí zájem sběratelů umění a historie.
 • Historická hodnota - řecká mytologie má hluboké kořeny v dějinách západní civilizace. Tato kolekce mincí umožňuje svým majitelům prozkoumat a uchovat si bohatou antickou historii a její příběhy.
 • Sběratelská hodnota – kombinace oficiálních mincí a ryzího stříbra zajímá sběratele z celého světa.
 • Omezená dostupnost – pouze 2 500 kompletních kolekcí celosvětově.
 • Rarita - díky unikátnímu tvaru každé mince, po vložení do kazety mince utvoří kruh. Vznikne tak jedinečná kolekce, na kterou můžete být hrdí.

V průběhu sbírání kolekce získáte hodnotné příslušenství zcela zdarma:

 Kolekce: Bohové Olympu

 • Certifikáty autentičnosti zaručující pravost a ryzost každé mince
 • Elegantní kazetu
 • Certifikát o vlastnictví kolekce
 • Detailní příběh o každém z dvanácti bohů

Díky unikátnímu tvaru každé mince, po vložení do kazety mince utvoří kruh. Vznikne tak jedinečná kolekce, na kterou můžete být hrdí. Kolekce je přísně omezena na 2 500 kolekcí celosvětově!

Zvýhodněná cena první mince Zeus je 1249 Kč. Navíc poštovné a balné hradíme za Vás. Cena každé další mince z kolekce činí 2499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Ty budete dostávat přibližně každý měsíc.

Sbírání mincí z kolekce mužete kdykoli bezpečně ukončit. Každou minci můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla zlatá mince zakoupena.

 Kolekce: Bohové Olympu

ANO, chci začít sbírat mince z ryzího stříbra z kolekce Bohové Olympu. Objednávám si první minci Zeus za zvýhodněnou cenu 1249 Kč vč. poštovného a balného (místo 2499 Kč). Peníze nezasílám předem, mince z ryzího stříbra bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si minci Zeus ponechám, objednám si tak další stříbrné mince z kolekce Bohové Olympu. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 2499 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce Bohové Olympu mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku mincí z kolekce Bohové Olympu a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměr:
35,15 x 42,52 mm
Hmotnost:
21,96 g
Kvalita:
Nejvyšší - Leštěné razidlo Proof
Nominální hodnota:
100 franků CFA
Země původu:
Kongo
Rok emise:
2023
Limitace:
2500 kusů celosvětově