Společný revers medailí

Kdo by neznal Povídání o pejskovi a kočičce? Společné dílo bratří Čapků, na kterém od roku 1929 vyrostlo už několik generací, asi není třeba blíže představovat. Kouzelná pohádková kniha o ilustrovaných zvířecích postavičkách se proslavila natolik, že vyšla v několika světových jazycích. Mají ale jedno společné – obálku s nezaměnitelnou Čapkovou kresbou obou pohádkových protagonistů. Tento milý motiv, který má od dětství nesmazatelně v paměti mnoho z nás, zdobí i naše pamětní medaile.

Sada pamětních medailí věnovaná bratřím Čapkům obsahuje dvě medaile vyhotovené ze základního mincovního kovu, které jsou zušlechtěny ryzím stříbrem 999/1000. Obě medaile mají hmotnosti cca 19 gramů a průměr 39 milimetrů. Jsou vyhotoveny v oblíbené kvalitě Antique Finish, která jim dodává starobylý ráz.

Avers vyobrazuje portrét jednoho z bratrů společně s jejich autogramy a základními biografickými údaji. Sada pamětních medailí má velice striktní limitaci pouze 500 kusů celosvětově.

Bratři Čapkové - sada dvou pamětních medailí zušlechtěných ryzím stříbrem

Objednávkou získáte:

  • Sadu zušlechtnou ryzím stříbrem
  • Jistotu striktní limitace - pouhých 500 sad
  • Záruku kvality Antique Finish

Sada pamětních medailí Vám přijde v elegantním balení společně s Certifikátem autentičnosti a naleznete ji pouze v nabídce Národní Pokladnice, jinde ji hledat nemusíte.

Specifikace
Kov:
Základní mincovní kov
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
2x cca 39 mm
Hmotnost:
2x cca 19 g
Kvalita:
Antique Finish
Rok emise:
2022
Limitace:
500 sad

Dvojici bratrů a jejich odkaz v české kultuře si český národ připomíná dodnes. V Malých Svatoňovicích, kde se Karel Čapek narodil a se sourozenci strávil dětství, stojí sousoší bratrů. Nachází se zde rovněž Muzeum bratří Čapků. V Praze připomíná bratry pomník na Náměstí míru, ale také základní škola i gymnázium nesoucí pojmenování Bratří Čapků. Na řadě míst České republiky nesou ulice jméno Bratří Čapků. Vy si společně s námi můžete oba bratry připomínat sadou pamětních medailí z ryzího stříbra!

ANO, objednávám sadu medailí Bratři Čapkové, za zvýhodněnou cenu 1 490 (+ 99 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě dvou bezúročných měsíčních splátek, 2 x 745 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné).

Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platná do 31. prosince 2023, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.