Potěšte své nejbližší šperkem, který měla v oblibě sama královna Alžběta II. Nedávno zesnulá britská panovnice byla proslulá vybraným vkusem a oplývala krásnými klenoty. Nechali jsme se inspirovat královniným vytříbeným vkusem a do naší nabídky vybrali brož, která se podobá šperku, který královna vlastnila.

Jedná se o brož ve tvaru stuhy s bezpečnostním zapínáním. Šperk je zušlechtěný stříbrem a 37 krystaly. Uzel stuhy představuje největší krystal, který je ozdobený 26 středně velkými krystaly. Konec stuhy je vykládaný 10 malými krystaly.

Zadní strana šperku je opatřena jehlicí, díky které si brož můžete připevnit na sako, kabelku, kabát nebo třeba baret. Z bezpečnostních důvodů je zapínání chráněné uzavíratelnou částí, a proto nehrozí, že by se člověk při nošení šperku poranil.

Objednávkou získáte nádherný šperk:

  • Inpirovaný broží královny Alžběty II.
  • Zušlechtěný stříbrem
  • Vykládaný 37 krystaly
  • Uschovaný v elegantním sametovém pytlíčku

Udělejte si radost touto elegantní broží s 37 vsazenými krystaly! Neváhejte a objednejte si jeden z těchto unikátních šperků zušlechtěných stříbrem a ozdobte si s ním Váš oblíbený kousek oblečení!

ANO, zašlete mi prosím brož ve tvaru stuhy zušlechtěnou stříbrem za cenu 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Brož bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Brož mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla brož zakoupena. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Stříbro
Průměr:
4,5 cm x 3,6 cm
Hmotnost:
18 g
Krystaly::
1 velký
:
26 středních
:
10 malých
Zapínání:
bezpečnostní jehlice