Buvol z africké Velké pětky
Na minci z 5 trojských uncí ryzího stříbra s extrémně vysokým reliéfem

Velká pětka, neboli Big Five, je pro většinu známým pojmem. Označuje pět nebezpečných,
ale zároveň i ohrožených zvířat Afriky. Do této skupiny patří lev, levharta, nosorožec, slon a buvol.

A právě majestátní buvol je znázorněn na minci vyražené do 5ti uncí ryzího stříbra 999/1000, kterou nyní můžete vlastnit i Vy! Neváhejte, velmi nízká limitace mince činí pouhých 999 kusů pro sběratele na celém světě!

Už při prvním pohledu na minci si můžete povšimnout extrémně vysokého reliéfu, který vytváří 3D efekt. Impozantní průměr 50 mm nechá vyniknout všem detailům.

Tato africká perla numismatiky v kvalitě Antique finish má extrémně nízkou limitaci, pouhých 999 kusů pro celý svět! Uložená je v luxusním, masivním dřevěném boxu společně s Certifikátem autentičnosti, který Vám blíže přiblíží autora návrhu mince i samotný příběh buvola z Velké pětky.

Rezervací získáte:

  • 155,50 gramů ryzího stříbra 999/1000
  • Extrémně vysoký reliéf vytvářející 3D efekt
  • Impozantní průměr 50 mm, který nechá vyniknout
    všem detailům
  • Numismatický skvost v kvalitě Antique finish
  • Minci s nízkou limitací, pouhých 999 kusů pro celý svět!
  • Luxusním dřevěný box

Staňte se i Vy hrdým majitelem mince s motivem jednoho z nejnebezpečnějších zvířat. Numismat díky svému extrémnímu reliéfu doslova ožívá!

Velká pětka neboli Big Five, je známé sousloví a pro většinu velmi známý pojem. Ne všichni už ale ví, co tato slova znamenají. Tuto frázi si vymysleli tzv. white hunters – bílí lovci. White hunters takto pojmenovávali pět zvířat z Afriky, které je podle jejich názoru nejobtížnější ulovit při pěším lovu. Zvířata, která do tohoto "seznamu" zařadili, patří opravdu mezi nebezpečná, ovšem zejména pro lidi, kteří se k nim nechovají tak jak by měli. Jedná se o lva, levharta, buvola kaferského, nosorožce a slona.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci s Buvolem z Velké pětky za cenu 17 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti obsahující bohaté informace. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Stříbro 999/1000
Průměr:
50 mm
Hmotnost:
155,5 g
Kvalita:
Antique Finish
Nominální hodnota:
5000 Franků
Země původu:
Pobřeží slonoviny
Rok emise:
2020
Limitace:
999 kusů