Slavné české malby se stali inspirací pro ražbu tří stříbrných cihliček, které vyobrazují věrné reprodukce originálních děl mistrů Alfonse Muchy, Josefa Ladynebo Václava Brožíka. Exkluzivně pouze v nabídce Národní Pokladnice.

Každá cihlička je vyražena do 20 gramů ryzího stříbra (999/1000) v té nejvyšší kvalitě ražby – leštěným razidlem. Reprodukce děl na cihličkách jsou kolorované velmi přesnou technologií, díky které můžete obdivovat překrásné detail a barvy přesně odpovídající originálním dílům.

V sadě najdete reprodukce těchto skvostů:

Alfons Mucha - Slavie

Obraz Slavie, který je součástí sbírek Národní Galerie, vznikl v roce 1908. Mucha stylizoval překrásnou Josephinu Crane-Bradleyovou do slovanské bohyně Slavie a vzniklo tak nezapomenutelné mistrovské dílo, které nese typický Muchův rukopis.

Josef Lada - Jaro

Jaro je malebné dílo, které je velmi poetickým obrazem českého venkova. Ladův malířský rukopis s laskavými nestárnoucími obrázky dětí a domácích zvířat, je velmi autentický a dobře rozpoznatelný, jeho tvorba byla inspirována folklórními tradicemi.

Václav Brožík - Mistr Jan Hus před koncilem kostnickým

Brožík se stal jedním z nejvýznamnějších představitelů akademického realismu a historického romantismu. Obraz Mistr Jan Hus před koncilem kostnickým vzniklo v roce 1883 a dodnes vidí na čestném místě budovy pražské Staroměstské radnice.

Rezervací sady numismatů získáte:

  • x 20 g = 60 g ryzího stříbra 999/1000
  • Impozantní reprodukce českých děl
  • Přísnou limitaci – pouze 300 sad pro celý svět
  • Nejvyšší mincovní kvalitu – leštěné razidlo
  • Certifikát autentičnosti a exkluzivní balení

Cihličky získáte uložené v exkluzívní kazetě společně s Certifikátem autentičnosti, který potvrzuje všechny výše uvedené parametry sady.

ANO, zašlete mi prosím sadu tří stříbrných cihliček Nejslavnější česká díla za cenu 4 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Sadu cihliček mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byli medaile zakoupeny. Společně se sadou obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry cihličky:
3 x 35 x 60 mm
Hmotnost:
3 x 20 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2017
Limitace:
300