Slavná Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928

Představujeme Vám jedinečnou pamětní medaili Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928. Medaile je zušlechtěna ryzím stříbrem a design medaile zobrazuje první skutečně emitovanou minci s portrétem T. G. Masaryka. Tato nádherná a výjimečná pamětní medaile zároveň připomíná událost 100. výročí československé měny.

Medaile je zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000 a je vyražena do velkolepého průměru 40 mm v nejvyšší kvalitě ražby leštěným razidlem. Pamětní medaile Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 na svém reversu nese portrét prvního prezidenta Českoslovenké republiky Tomáše Garrigua Masaryka. Revers medaile zobrazuje znak Československa s opisem REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ 1918.28.X.1928.

Pamětní medaile Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 je první z pěti medailí z unikátní série Nejvýznamnější české mince. Spolu s pamětní medailí Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 obdržíte Certifikát autentičnosti zdarma. Navíc za Vás uhradíme poštovné a balné u pamětní medaile Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928!

100. výročí československé měny

Pamětní medaile Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 je první z pěti medailí z unikátní série Nejvýznamnější české mince. Sbírka obsahuje repliky vzácných a těžko dostupných mincí a seznámí Vás tak s dějinami českého mincovnictví.

Pamětní medaile ze série Nejvýznamnější české mince jsou zušlechtěny ryzím stříbrem nebo zlatem 999/1000 vždy podle toho, do jakého kovu byla původní originální mince ražena.

Kolekce Nejvýznamnější české mince v elegantním numismatickém albu je k dostání pouze v nabídce Národní Pokladnice!

Výjimečnou kolekci Nejvýznamnější české mince otevírá medaile Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928, která je zušlechtěna ryzím stříbrem. Objednáním pamětní medaile Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 za zvýhodněnou cenu pouhých 499 Kč včetně poštovného a balného zároveň získáte přednostní právo na další 4 pamětní medaile, jež vyobrazují další výjiměčné a vzácné československé mince.

Zvýhodněná cena první medaile je jen 499 Kč. Navíc poštovné první medaile hradíme za Vás. Cena dalších medailí v kolekci činí 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Pamětní medaile ze sbírky Nejvýznamnější české mince budete dostávat přibližně každý měsíc.

Každou medaili můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla pozlacená medaile zakoupena.

Pro tuto kolekci byl stanoven velmi přísný limit – pouhých 5 000 sběratelů bude mít možnost shromáždit tuto kolekci.

ANO, chci začít sbírat pamětní medaile z kolekce Nejvýznamnější české mince. Objednávám si první pamětní medaili Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 za cenu 499 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím stříbrem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili Desetikoruna T. G. Masaryka z roku 1928 ponechám, objednám si tak další čtyři pamětní medaile z kolekce Nejvýznamnější české mince. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím stříbrem nebo zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Nejvýznamnější české mince mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Česká hymna a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí stříbro 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby - leštěné razidlo
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
27,9 g
Kov:
Meď
Limitace:
Pouhých 5000 kolekcí