S velikou radostí Vám představuji originální pamětní medaili České království zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000, jež otevírá pomyslnou bránu vzpomínkové kolekce Historie českých zemí. Jedná se o kolekci celkem 7 medailí, které byly vyraženy u příležitosti výročí vzniku naší krásné země. Pouze nevelké množství šťastných majitelů bude moci vlastnit kompletní kolekci uloženou v unikátním numismatickém albu.

Tuto krásnou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000 můžete získat za speciální zvýhodněnou cenu pouhých 299 Kč (místo 599 Kč) a ihned tak ušetřit 300 Kč! Poštovné a balné máte ZDARMA

Na aversu medaile je umělecky ztvárněn Otec vlasti Karel IV. jako nejúspěšnější panovník této epochy, dále pražský groš a chrám svaté Barbory v Kutné Hoře a opis. Revers zobrazuje Svatováclavskou korunu se znaky Čech, Moravy a Slezska.

Detailně zpracovaný motiv této pamětní medaile, již nabízí exkluzivně pouze Národní Pokladnice, vytvořila respektovaná česká medailérka Irena Hradecká, DiS., úspěšná autorka mnoha krásných návrhů nejen s naší národní tematikou.  

Objednávkou první pamětní medaile získáte: Příslušenství ke kolekci

  • Pamětní medaili České království zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000
  • Originální numismatické album Historie českých zemí
  • Certifikát autentičnosti 
  • Tematické dárky v dalších zásilkách - výroční medaili Vznik České republiky a jedinečnou brožuru Historie českých zemí
  • Poštovné a balné ZDARMA

Neváhejte proto s objednávkou a staňte se majitelem této krásné pamětní medaile ještě dnes!

Objednáním pamětní medaile České království si současně zajistíte možnost získat dalších 6 pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 z unikátní kolekce Historie českých zemí. Tato jedinečná kolekce nabízí celkem 7 krásně zpracovaných pamětních medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 a detailně mapuje nejvýznamnější epochy českých dějin.

Na aversech jednotlivých pamětních medailí jsou zobrazena následující historická období:

České království s velice vydařeným designem jednoho z nejvýznamnějších českých panovníků Karla IV., pražského groše a chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře, které tuto originální kolekci slavnostně otevírá.

Velkou Moravu, jejíž design zobrazuje knížete Svatopluka I., stříbrný terčík se Sokolníkem ze Starého Města u Uherského Hradiště a Velkomoravský kříž.

Československo s podobiznou našeho prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka, první československou 1korunou a zámkem Lány.

Rakousko-Uhersko, které vyobrazuje císaře Františka Josefa I., Národní divadlo a 1korunu z roku 1905.

České knížectví zobrazující knížete Boleslava I., stříbrný denár a rekontrukci původní rotundy sv. Víta.

Sámovu říši s podobiznou franského kupce Sáma, horou Říp a terčíkem.

A na závěr Českou republiku, na jejímž designu se symbolicky vyjímá patron českých zemí svatý Václav, Národní muzeum a 1koruna česká.

Ukázka dalších medailí z kolekce:

Ukázka dalších medailí z kolekce

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile kolekce Historie českých zemí. Objednávám si první pamětní medaili České království zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000 za cenu 299 Kč (poštovné a balné uhradíme za vás). Peníze nezasílám předem, pamětní medaile zušlechtěna ryzím zlatem 999/1000 bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili České království ponechám, objednám si tak dalších 6 pamětních medailí z kolekce Historie českých zemí. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 599 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí z kolekce Historie českých zemí mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Historie českých zemí a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
30 mm
Hmotnost:
11,9 g
Kvalita:
Proof like
Rok emise:
2022
Limitace:
10 000 kompletních kolekcí