Bedřich Smetana

Při příležitosti 200. výročí narození nejvýznamnějšího českého skladatele Bedřicha Smetany Národní Pokladnice vydává kolekci jedinečných pamětních medailí Má vlast.

První medaili z kolekce Bedřich Smetana Má vlast můžete právě nyní získat za speciální zvýhodněnou cenu pouhých 599 Kč, místo 1199 Kč. Ihned tak ušetříte 600 Kč!

Medaile Vltava se pyšní úctyhodným průměrem 50 mm. Je vyražena v nejvyšší kvalitě ražby. Na aversu medaile můžete díky unikátní technologii reliéfního kolorování obdivovat plastické detaily autentické ilustrace Mé vlasti z konce 19. století. Na reversu medaile se nachází dvouocasý český lev ve ztvárnění od Alfonse Muchy.

Neváhejte a doplňte si své sběratelské album!

Kolekce Bedřich Smetana - Má vlast zušlechtěná ryzím zlatem

  • Zvýhodněná cena první medaile pouhých 599 Kč
  • Poštovné a balné ZDARMA
  • Zušlechtěno ryzím zlatem 999/1000
  • Nadstandardní průměr 50 mm
  • Nová technologie reliéfního kolorování
  • Nejvyšší kvalita ražby

Součástí medaile je i Certifikát autentičnosti, který potvrzuje veškeré její parametry. V rámci služeb Národní Pokladnice jej získáte zcela ZDARMA!

Zároveň získáte originální publikaci o životě Bedřicha Smetany také zcela ZDARMA.

Nezmeškejte tuto jedinečnou šanci a oslavte s námi 200. výročí nejvýznamnějšího českého skladatele a ušetřete ihned 600 Kč!

Národní Pokladnice představuje poprvé v českém medailérství cyklus symfonických básní Má vlast od Bedřicha Smetany na medailích zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000. Kolekce 6 medailí je vyražena v nejvyšší kvalitě ražby zcela novou technologií reliéfního kolorování, díky které můžete obdivovat věrné detaily autentických ilustrací Mé vlasti z konce 19. století.

Cena první medaile je pro vybrané zákazníky pouhých 599 Kč včetně poštovného a balného. Cena dalších medailí v kolekci činí 1199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Kolekce Bedřich Smetana Má vlast obsahuje 6 medailí zušlechtěných ryzím zlatem s překrásnými kolorovanými ilustracemi. Medaile jsou uložené v luxusních konvexních kapslích.

Ukázka dalších medailí v kolekci

Objednáním získáte:

  • Medaile zušlechtěné ryzím zlatem 999/1000 s reliéfním kolorováním
  • Zvýhodněnou cenu první medaile jen 599 Kč
  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili
  • Originální publikaci o životě Bedřicha Smetany ZDARMA

ANO, chci začít sbírat medaile zušlechtěné ryzím zlatem z kolekce Bedřich Smetana Má vlast. Objednávám si první medaili Vltava za zvýhodněnou cenu pouhých 599 Kč vč. poštovného a balného (místo 1199 Kč). Peníze nezasílám předem, medaile bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si medaili ponechám, objednám si tak další medaile z kolekce Bedřich Smetana Má vlast obsahující celkem 6 medailí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Sbíraní medailí z kolekce Bedřich Smetana Má vlast mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku medailí z kolekce Bedřich Smetana Má vlast a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

 

Specifikace
Kov:
Základní
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Technologie:
Reliéfní kolorování
Kvalita:
Nejvyšší PROOF
Průměr:
50 mm
Hmotnost:
49 g