Pantheon Olympanů z ryzího zlata!

Symboly a moc všech bohu Olympu do Vaší ruky

Pro každého milovníka numismatiky a obdivovatele antické řecké mytologie představujeme nevídanou příležitost udělat Vaši kolekci kompletní! Nyní máte možnost získat nejcenější minci celé kolekce. Exkluzivní minci s 12 symboly bohů Olympu!

Tato originální mince je vyražena z ryzího zlata 999/1000, její hmotnost je 1,20 gramů a průměr činí 18 milimetrů. Její nominální hodnota je 100 franků CFA. Mince je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě Proof a je ražena leštěným razidlem. Hodnotu zlaté pamětní mince zvyšuje i striktní limitace pouhých 1000 kusů pro celý svět.

Tato mince není pouze hodnotným kouskem z drahého kovu, ale má i silný význam. Každý z dvanácti symbolů na minci reprezentuje jednoho z bohů Olympu. Od vládce nebes a hromovládce Dia po moudrou Athénu. Společně vytvářejí jednotu a harmonii jedním vzácným klenotem. Můžete tak mít moc a sílu bohů ve své ruce. 

Uprostřed mince můžete vidět "Vergina sun", paprskovitý symbol slunce, který se poprvé objevil ve starověkém řeckém umění z období mezi 6. a 2. stoletím před naším letopočtem. 16 paprsků symbolizuje 12 bohů Olympu a 4 elementy.

Po obvodu mince je vyražen velmi známý antický symbol - meandr.  Byl pojmenován podle 250 mil dlouhé řeky Meandr. Její nepřerušovaný, vzájemně se prolínající vzor z ní udělal symbol nekonečna nebo věčného toku věcí. Zároveň je symbol meandru často spojován s přátelstvím, láskou a oddaností, která nikdy nekončí.

Na světě je pouze 1000 exemplářů této mince, neváhejte tedy s objednávkou této překrásné a symbolicky silné mince. 

Ano, objednávám si zlatou minci 12 Olympanů za cenu 4990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zlatá mince zakoupena. Zlatá mince 12 Olympanů bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. prosince 2024 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
18 mm
Hmotnost:
1,20 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - Proof
Nominální hodnota:
100 franků CFA
Země původu:
Kongo
Rok emise:
2023
Limitace:
1000 ks celosvětově