Představujeme jedinečnou minci z úspěšné série, která je vyražena do ryzího zlata a nese v sobě jeden z nejvýznamnějších symbolů štěstí – pravý čtyřlístek!

Tato oficiální mince je každoročně netrpělivě očekávaná sběrateli po celém světě. Její hodnotu podtrhuje skutečnost, že předchozí emise byly beznadějně vyprodány! Každá mince je navíc unikátním exemplářem díky vsazenému skutečnému čtyřlístku. Získejte svůj kousek štěstí pro rok 2017!

Rezervací oficiální zlaté mince získáte:

  • Zlato 999/100
  • Pravý čtyřlístek součástí mince
  • Každá mince je díky čtyřlístku unikátním exemplářem
  • Certifikát autentičnosti a elegantní box
  • Symbolická limitace 2017 ks

Výjimečnost mince navíc podtrhuje symbolická limitace, bylo vyraženo jen 2017 kusů pro celý svět.

Oficiální zlatá mince byla vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě a součástí balení je i Certifikát autentičnosti a elegatní box. Neváhejte získat pravý čtyřlístek v unikátní podobě, symbol štěstí ve zlatě čeká právě na Vás!

ANO, zašlete mi prosím zlatou minci se čtyřlístkem za cenu 4.990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
13.92 mm
Hmotnost:
1 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Nominální hodnota:
1 dolar
Země původu:
Palau
Rok emise:
2017
Limitace:
2017