Věrný fanoušek sci-fi ságy Hvězdné války jistě zná jednu z kultovních vět Dartha Vadera "I am your father", která v překladu do češtiny zní „Já jsem tvůj otec“. Svému v tu chvíli nic netušícímu synovi Lukovi Skywalkerovi to oznámí během litého boje.

A právě tato scéna je zvěčněna na oficiální medaili s názvem Star Wars, Darth Vader. Kromě neobvyklého tvaru cihličky je navíc zušlechtěna ryzím stříbrem. A přidám ještě jeden argument, který ji činí vzácnou – nízká limitace, jen 9995 kusů!

AVERSREVERS
Ústřední postava všech šesti dílů této ságy – Darth Vader.Logo Star Wars v horní části, doplněný drobnějším textem „Lucasfilm Ltd.“ v části spodní.

Tato netradiční medaile je vyražena v kvalitě Antique finish. Součástí tematické krabičky je i drobný plastový stojánek, na kterém si můžete medaili Hvězdných válek vystavit a mít ji stále na očích.

Oficiální medaile Star Wars - Darth Vader, včetně stojánku na vystavení

Objednávkou získáte:

  • Oficiální medaili Star Wars v netradičním tvaru
  • Numismat zušlechtěný ryzím stříbrem (Ag 999/1000)
  • Záruku vysoké kvality ražby – Antique finish
  • Jistotu nízké limitace, pouhých 9995 kusů
  • Originální balení

Tvar, zpracování a limitace dělají z této hvězdné medaile unikát. Neváhejte s objednávkou!

Nechť Vás provází Síla

Specifikace
Kov:
Železo (Fe 999/1000)
Zušlechtění:
Ryzí stříbro (Ag 999/1000)
Rozměry:
75 x 50 mm
Hmotnost:
67 g
Kvalita:
Antigue finish
Rok emise:
2021
Limitace:
9995 ks

ANO, zašlete mi prosím oficální medaili Star Wars, Darth Vader za 549(+ 99 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob, nebo do 31. prosince 2021. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.