Věrný fanoušek sci-fi ságy Hvězdné války jistě zná jednu z kultovních vět Dartha Vadera "I am your father", která v překladu do češtiny zní „Já jsem tvůj otec“. Svému v tu chvíli nic netušícímu synovi Lukovi Skywalkerovi to oznámí během lítého boje.

A právě tato scéna je zvěčněna na oficiální medaili s názvem Star Wars, Darth Vader. Kromě neobvyklého tvaru cihličky je navíc zušlechtěna ryzím stříbrem. A přidám ještě jeden argument, který ji činí vzácnou – nízká limitace, jen 9995 kusů!

AVERSREVERS
Ústřední postava všech šesti dílů této ságy – Darth Vader.Logo Star Wars v horní části, doplněné drobnějším textem „Lucasfilm Ltd.“ v části spodní.

Tato netradiční medaile je vyražena v kvalitě Antique Finish. Součástí tematické krabičky je i drobný plastový stojánek, na kterém si můžete medaili Hvězdných válek vystavit a mít ji stále na očích.

Oficiální medaile Star Wars - Darth Vader, včetně stojánku na vystavení

Objednávkou získáte:

  • Oficiální medaili Star Wars v netradičním tvaru
  • Numismat zušlechtěný ryzím stříbrem (Ag 999/1000)
  • Záruku vysoké kvality ražby – Antique Finish
  • Jistotu nízké limitace, pouhých 9995 kusů
  • Originální balení

Tvar, zpracování a limitace dělají z této hvězdné medaile unikát. Neváhejte s objednávkou!

Nechť Vás provází Síla

ANO, zašlete mi prosím oficální cihličku Star Wars, Darth Vader za 549 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Cihličku mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Cihlička bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Železo (Fe 999/1000)
Zušlechtění:
Ryzí stříbro (Ag 999/1000)
Rozměry:
75 x 50 mm
Hmotnost:
67 g
Kvalita:
Antigue finish
Rok emise:
2021
Limitace:
9995 ks