Řekněte to pravou růží. Tímto tradičním dárkem v netradičním provedení skutečně oslníte!

Pravá růže zušlechtěná ryzím zlatem s diamantovým prachem

Obecně platí, že bílá růže je symbolem úcty a věčné věrnosti. Tento krásný dárek posouvá věrnost a věčnou lásku ještě o krok dále... Růže, jedinečná a přirozeně pěstovaná pravá květina, je zušlechtěná ryzím zlatem 999/1000 a doplněná pravým diamantovým prachem. Je to symbol náklonnosti, který nikdy neuvadne a bude věčný.

Toto provedení vzniklo speciální technikou. Nanesené zlato a diamantový prach růži nejen rozzáří, ale zároveň ji uchová v plné kráse. Růže je bezpečně uložena v dárkové kazetě na ochranném černém lůžku a převázána stylovou zlatou stuhou. Stačí jen otevřít dárkovou dekorativní krabičku a zazáříte!

Spojení růže, zlata a pravého diamantového prachu ještě nikdy nebylo tak elegantní, třpytivé a láskyplné.

ANO, zašlete mi prosím Pravá růže s diamantovým prachem za cenu 2 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Růžii mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Růže bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Květ:
Pravá čajová růže
Zušlechtění květu:
Diamantový prach
Zušlechtění růže:
Ryzí zlato 999/1000
Váha:
cca 10,00 g
Délka:
cca 160 mm
Limitace:
1999 ks
Rok edice:
2024