Kačer Donald

Temperamentní kačer na minci zušlechtěné ryzím zlatem

Kačer Donald patří společně s Myšákem Mickeym k nejpopulárnějším postavičkám od Disneyho. Je typický svým námořnickým oblekem, čepicí a motýlkem. Srdce diváků po celém světě si získal svou polosrozumitelnou řečí a nezaměnitelnou osobností.

Mince zušlechtěná ryzím zlatem!

Mince Kačer Donald, jež je součástí kolekce, byla vydaná k mimořádné příležitosti 100. výročí Disney. Jedná se tedy o limitovanou edici.

Mince se pyšní zušlechtěním z ryzího zlata 999/1000, věrným kolorováním a nejvyšší kvalitou ražby – tzv. Proof. Průměr mince je 38,6 mm a hmotnost 28,28 g. Kačer Donald, stejně jako ostatní mince, je k dostání pouze v Národní Pokladnici.

Minci s Kačerem Donaldem je možné pouze v rámci této nabídky získat za zvýhodněnou cenu 599 Kč místo 1199 Kč. Ušetříte tak ihned 600 Kč! Poštovné a balné k minci Kačer Donald je ZDARMA.

Dárek v podobě tematického alba na zakládání mincíVýhody mince Kačer Donald!

  • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
  • Věrné kolorování, díky kterému vyniknou i ty nejmenší detaily
  • Certifikát autentičnosti potvrzující parametry mince
  • Zvýhodněná cena 599 Kč místo 1199 Kč
  • Poštovné a balné zdarma

Kolekce 100. výročí Disney

Začalo to jako sen jednoho člověka s duší dítěte. Sen muže jménem Walt Disney, který měl odvahu své sny proměnit ve skutečnost, díky čemuž dodnes baví malé i velké po celém světě!

Kolekce 100. výročí Disney vzdává hold říši kouzel a zázraků, z níž vzešly postavy a příběhy, s nimiž vyrůstalo hned několik generací a další budou následovat.

Mince zušlechtěné ryzím zlatem!

Na památku 100. výročí Disney vznikly mince, jež oslavují výročí a s ním i nejvýznamnější animované postavičky z dílny Walta Disneyho. Kdo by neznal Kačera Donalda, Minnie, Goofyho aj.?

Patříte-li i vy mezi příznivce Walta Disneyho a chcete potěšit sebe či své blízké, neváhejte, jedná se o limitovanou edici vydanou k tomuto přelomovému výročí.

V kolekci je celkem 5 mincí zušlechtěných ryzím zlatem 999/1000 s věrným kolorováním. Mince jsou v nejvyšší kvalitě – tzv. Proof. Mince se pyšní průměrem 38,6 mm a hmotností 28,28 g. K dostání jsou pouze v Národní Pokladnici.

Mince v kolekci 100. výročí Disney

Cena a garance!

Mince vydané k 100. výročí Disney jsou v této podobě pouze v Národní Pokladnici a každou minci zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000 z kolekce získáte za 1199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Společně s mincemi obdržíte zdarma Certifikáty autentičnosti, které potvrzují parametry mincí.

Máte právo kdykoliv ukončit objednávku mincí z kolekce 100. výročí Disney a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce v případě, že mince nebudou splňovat vaše požadavky.

ANO, chci začít sbírat mince zušlechtěné ryzím zlatem z kolekce 100. výročí Disney. Objednávám si první minci s Kačerem Donaldem za zvýhodněnou cenu 599 Kč vč. poštovného a balného (místo 1199 Kč). Peníze nezasílám předem, mince s Kačerem Donaldem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si minci s Kačerem Donaldem ponechám, objednám si tak další 4 mince z kolekce 100. výročí Disney. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1199 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Každou minci mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce 100. výročí Disney mohu kdykoliv ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2024, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku mincí z kolekce 100. výročí Disney a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce 100. výročí Disney zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kov:
Základní
Průměr:
38,6 mm
Hmotnost:
28,28 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Nominální hodnota:
0,25 barbadoských dolarů