u příležitosti 75. výročí konce druhé světové války jsme vydali jedinečnou publikaci a zároveň sbírku plnou mincí, bankovek, poštovních známek, cenných papírů a dalších dobových artefaktů.

Kniha čtenáře chronologicky provádí ve 12 kapitolách 6letým válečným obdobím – od jeho počátku, průběhu a ukončením tohoto největšího ozbrojeného konfliktu v dějinách lidstva. Každá kapitola je obohacena fotografiemi a dobovými artefakty. Kromě již zmíněných platidel v knize naleznete dobovou pohlednici, přídělové lístky a dokonce i fragment stíhacího letounu Spitfire, který se zúčastnil vzdušných bojů.

Výjimečnost knihy potvrzuje extrémně nízký náklad – pouhých 200 výtisků! Velice přísná limitace je stvrzena individuálním číslováním na deskách knihy a také v Osvědčení o vlastnictví knihy, které je její součástí.

Objednávkou získáte:

  • Jedinečnou publikaci exkluzivně jen v Národní Pokladnici
  • Víc e než 60 dobových artefaktů
  • Jistotu velmi přísné limitace – pouhých 200 výtisků
  • Osvědčení o vlastnictví
  • DÁREK – extra obálku s dobovými dokumenty

Publikace je vložena do pevného pouzdra stejné barvy, které knihu chrání před poničením. V pouzdře najdete také DÁREK – zmíněnou obálku s dobovými dokumenty a přepisem rozkazu k útoku na Polsko!

Tuto jedinečnou publikaci plnou dobových artefaktů nikde jinde neuvidíte, pouze v Národní Pokladnici! Neváhejte s objednávkou, skladem máme POSLEDNÍ KUSY za SPECIÁLNÍ CENU!

Publikace Druhá světová válka s více než 60ti dobovými artefakty

ANO, objednávám si Publikaci Druhá světová válka, za cenu 6990 (+129 Kč poštovné a balné). Částku za publikaci lze uhradit najednou, nebo ve formě tří bezúročných měsíčních splátek, 3x 2330 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou).

Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Počet artefaktů:
62 ks
Počet kapitol:
12
Počet stran:
24
Rozměr otevřené knihy:
cca 42 x 29 cm
Rozměr knihy v pouzdře:
cca 22 x 30 x 5,5 cm
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2020
Limitace:
200 ks