Celý svět zná krále Rock ‚n‘ Rollu Elvise Presleyho a jeho nejznámější písně! My Vám ho přinášíme na oficiální minci ve spolupráci s Elvis Presley Enterprises. Mince je velmi přísně limitovaná pouhými 9 999 kusy pro celý svět.

Mince z této oficiální spolupráce zobrazuje podobiznu Elvise Presleyho při zkoušce na vystoupení v The Milton Berle Show 5. června 1956. Numismat byl vyražen z ryzího zlata 999/1000 v průměru 17,95 mm, na kterém krásně vynikne zpěvákova podobizna! Mince se pyšní jedinečnou hmotností 1/10 trojské unce, tedy 3,11 g tohoto vzácného kovu.

Navíc od nás dostanete ZDARMA, elegantní balení společně s Certifikátem autentičnosti.

Objednávkou získáte:

  • Oficiální minci ELVIS PRESLEY™
  • Ryzí zlato 999/1000
  • Velmi nízkou limitaci - 9 999 mincí pro celý svět!
  • Elegantní balení
  • Certifikáty autentičnosti

Proto neváhejte a objednejte si svoji minci s králem Rock ‚n‘ Rollu, kterou seženete pouze v nabídce Národní Pokladnice, jinde ji hledat nemusíte!

ANO, objednávám si oficiální minci Elvis Presley™, za cenu 13 990 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Au 999/1000
Průměr:
17,95 mm
Hmotnost:
3,11 g
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
1/10 Crown
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2021
Limitace:
9 999 ks