Světoznámý portrét Karla IV.

Poprvé v historii na kolorované cihličce

Je nám ctí Vám představit unikátní kolorovanou cihličku, na níž je vyobrazen Karel IV. dle slavného Votivního obrazu Jana Očka z Vlašimě. Umělecké dílo se proslavilo díky překrásné podobizně Karla IV., jež je známá po celém světě. Poprvé v historii bylo toto slavné dílo reprodukováno na pamětní medaili. Na ražbu byla aplikována speciální technika tamponového tisku. Jedinečnost pamětní emise je podtržena zušlechtěním ryzím stříbrem. Unikátní velikost 60 x 35 mm a ražba v nejvyšší kvalitě Vám umožní shlédnout i ty nejmenší detaily.

 

Votivní obraz Jana Očka z Vlašimě je jeden z nejznámějších, nejvýznamnějších a největších českých středověkých obrazů. Vznikl kolem roku 1371 na objednávku pražského arcibiskupa Jana Očka z Vlašimě. Obraz se proslavil zejména díky podobizně císaře Karla IV.

Nádherná kolorovaná cihlička s uměleckým dílem Jana Očka z Vlašimě je přísně limitována – pouze 10 000 sběratelů z celého světa bude moci vlastnit tuto skvostnou emisi!

Rezervace garantuje následující:

  • První reprodukce slavného obrazu na kolorované cihličce
  • Emise zušlechtěna ryzím stříbrem 999/1000
  • Speciální technika ražby – tamponový tisk
  • Nejvyšší mincovní kvalita – leštěné razidlo
  • Certifikát autentičnosti zaručující pravost pamětní medaile

 

Specifikace
Plátování:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
60 x 35 mm
Hmotnost :
50 gramů
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Karel IV. na Votivním obrazu za cenu 349 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně se stříbrnou medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Nabídka je platná do 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.