Vyhledávaný motiv bohyně svobody na zlaté minci

Ryzí zlato dostupné pro každého

 

Velice rádi Vám představujeme unikátní novinku - překrásnou zlatou minci s jedním z nejznámějších amerických symbolů kráčející bohyně Svobody. Motiv kráčející bohyně Svobody se objevuje v různých podobách na mnoha mincích a bezpochyby se jedná o nejvyhledávanější motiv na světě.

 

Mincovním kovem uvedené zlaté mince s populárním designem je 24karátové zlato (ryzost 999/1000), její hmotnost je 1/200 troyské unce a průměr činí 40 milimetrů. Emise je zpracována v nejvyšší mincovní kvalitě (v kvalitě označované proof). Díky uvedenému způsobu zpracování vyniknou i ty nejmenší detaily a jejich propracovanost.

 

Na aversové straně mince je vyobrazen motiv kráčející bohyně Svobody s rozevlátými vlasy, jež v pravé ruce drží olivovou ratolest a v levé svírá pochodeň. Nad její hlavou se vyjímá nápis BULLION COINS OF THE WORLD, což je název souboru významných zlatých mincí světa. Paprsky vybíhající zpoza sochy Svobody mají symbolizovat vycházející slunce. Dále je zde uvedena hmotnost a ryzost zlata. Dominantou rubové strany zlaté emise je státní znak emitenta – Čadské republiky, který je doplněn nominální hodnotou 5000 franků.

Rezervací mince získáte:

  • 1/200 unce ryzího zlata 999/1000
  • Vyhledávaný motiv kráčející bohyně svobody
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Akrylovou ochrannou kapsli
  • Certifikát autentičnosti

 

 

 

 

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
1/200 oz
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Emitent:
Čadská republika
Nominální hodnota:
5000 franků
Rok emise:
2019

ANO, zašlete mi prosím zlatou minci Bohyně svobody za cenu 1 890 Kč (+ 89 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně se zlatou mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a ochrannou kapsli. Nabídka je platná do 30. ledna 2020 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.