Exkluzivní edice k 75. výročí ukončení

druhé světové války

 

Představujeme Vám exkluzivní edici vydanou u příležitosti 75. výročí ukončení druhé světové války. Tato exkluzivní sada vznikala ve spolupráci s neziskovou organizací Post Bellum, centrum pomoci Paměť národa, která dokumentuje příběhy, na které se zapomnělo, nebo se mělo zapomenout. Vypráví je dál a zapojuje do nich žáky, studenty a oceňuje hrdiny.

Společnost Národní Pokladnice velmi sympatizuje s touto myšlenkou a je jí velmi nakloněna. Každý náš zaměstnanec ví, že Naše historie nesmí být zapomenuta! Protože chceme tuto myšlenku podpořit, část výtěžku z prodeje této výroční, pamětní medaile věnujeme právě této neziskové organizaci Post Bellum, abychom pomohli úspěšnému budování audiovizuální sbírky autentických výpovědí svědků totalitních režimů. 

Edice obsahuje pamětní medaili Ukončení druhé světové války, která je vyražena do ryzího stříbra 999/1000. Návrh tohoto tématu zpracoval přední slovenský medailér Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD.  Numismat je zpracován v nejvyšší mincovní kvalitě a ražen speciálním leštěným razidlem. Ražba proběhla pod záštitou Národní Pokladnice, nikde jinde tento numismatický skvost tedy neseženete!

Součástí edice je i CD s pěti díly populárního rozhlasového dokumentu Příběhy 20. století od autorské dvojice Adama Drdy a Mikuláše Kroupy. CD je v jednoduchém a praktickém obalu, proto je vhodné třeba na dlouhé cesty autem na kterých bude skvělým společníkem. 

Objednávkou této edice získáte:

  • Pamětní medaili raženou do 20 gramů ryzího stříbra 999/1000
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Výstavní rám včetně Certifikátu autentičnosti
  • CD Paměti národa Příběhy 20. století

Oslavte 75. výročí ukončení druhé světové války, události, na kterou by se nemělo zapomenout! Část výtěžku z prodeje této exkluzivní sady bude věnováno Post Bellum, neziskové organizaci, která buduje sbírku „Paměť Národa“. Sbírka shromažďuje výpovědi pamětníků totalitních režimů, příběhů, které by neměly být zapomenuty.

 

Specifikace
Specifikace medaile:
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Hmotnost:
20 g
Průměr:
40 mm
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Země emitenta:
Česká republika

ANO, zašlete mi prosím sadu Konec druhé světové války cenu 2 990 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Společně se sadou obdržím navíc Certifikát autentičnosti a originální balení. Nabídka je platná do 30. června 2020 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.