Československá vlajka

Symbol státnosti na 1 unci ryzího stříbra!

Je nám ctí Vám představit unikátní kolorovanou minci s Československou vlajkou, jež byla emitována výhradně Národní Pokladnicí u příležitosti 100. výročí vzniku samostatného Československa. Mince již na první pohled zaujme svým tvarem vlající zástavy.

Při bližším pohledu na avers objevíte jemné vlnění a stínování. To je zaručeno díky vysokému reliéfu, který minci propůjčuje dokonalou iluzi vlajky zachycené v pohybu. Mince má rozměry 50 x 32 mm a byla vyražena do jedné unce (31,1 g) ryzího stříbra (AG 999/1000). Každá mince z celkově velmi nízké symbolické limitace 1918 kusů je vyražená pomocí speciálního leštěného razidla s matovaným reliéfem v nejvyšší mincovní kvalitě.

Vlajka je balena v tematické kapse, která zároveň slouží jako ochranná kapsle. Je opatřena popisem parametrů mince a příběhem vlajky.

Rezervací mince získáte:

  • 31,1 gramů ryzího stříbra 999/1000

  • Nejvyšší mincovní kvalitu 

  • Striktní limitaci  – pouhých 1918 kusů pro celý svět

  • Certifikát autentičnosti a originální balení

 

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměry:
52 x 32 mm
Hmotnost :
31,1 g (1 unce)
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo
Nominální hodnota:
2 $
Země původu:
Niue
Limitace:
1918

Československá vlajka vznikla prakticky okamžitě, den po vzniku první československé republiky. Její původní verze byla tehdejší tradiční česká bíločervená. V ústavě z 30. března 1920 byla schválena nová státní vlajka ČSR. Vzhledem k tomu, že tradiční slovenská trikolóra (bílá, modrá, červená) se od české dvojbarevné lišila přítomností modré barvy, bylo rozhodnuto, že v nové vlajce bude Slovensko symbolizováno právě touto barvou. Do bíločervené vlajky byl z levé strany přidán modrý klín, symbolizující Slovensko. Tato vlajka byla oficiálním státním symbolem v letech 1920–1939 a 1945–1992. Po rozdělení Československa přijala vlajku shodného vzhledu Česká republika.

 

 

 

 

 

 

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Československá vlajka za cenu 2990 Kč (+ 149 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Meinci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně se stříbrnou mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Nabídka je platná do 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.