Kanadský javorový list 2020 - nejvyhledávanější stříbrná mince světa pro rok 2020 s přísnou limitací!

Tento symbol Kanady se díky svému preciznímu zpracování řadí mezi nejvyhledávanější stříbrné mince světa, které každoročně netrpělivě očekávají sběratelé na celém světě. Překrásnou minci s obsahem stříbra 999/1000 razí prestižní Kanadská královská mincovna a to již od roku 1988.

Oficiální mince Javorový list 2020 byla vyražena z jedné unce čistého stříbra 999/1000. Revers této krásné mince zobrazuje stylizovaný javorový list, který je národním symbolem Kanady. Avers stříbrného pětidolaru zdobí portrét královny Alžběty II. od kanadské portrétní umělkyně Sussany Blunt. Javorový list 2020 je jedinečný také díky novému bezpečnostnímu programu, který Kanadská královská mincovna zavedla teprve v roce 2014. Na aversu i reversu jsou laserem vyryty radiály, nesoucí speciální DNA kód, zanesený v databázi Královské mincovny, díky kterému je bezpečně chráněna proti jakémukoli zneužití!

Vznik motivu javorového listu

Motiv javorového listu se poprvé oficiálně objevil na kanadské vlajce v průběhu oslav výročí vzniku Kanadské konfederace v roce 1867, tehdy se Kanada mírovou cestou vymanila z područí Velké Británie a stala se konfederací.

Unikátní mincovní značka f15

Našim zákazníkům letos nabízíme stříbrný Javorový list s mincovní značkou „f15“. Jedná se o unikátní mincovní program, do kterého jsou zařazeny jen ty nejznámější a nejvyhledávanější mince světa. Mince, označené touto značkou, podléhají velmi striktní limitaci 10 000 - 15 000 kusů pro celý svět. Každý rok jsou netrpělivě očekávány sběrateli z celého světa. Vyprodány jsou většinou jen během několika málo měsíců. I přesto se nám pro naše zákazníky podařilo získat 1000 kusů.

Ian E. Bennett, prezident Kanadské královské mincovny
„Kanadská královská mincovna je velmi potěšena, že mince Javorový list je zařazena do kolekce Fabulous 15. Javorový list je světoznámý pro svou vysokou kvalitu a čistotu stříbra. Zvlášť exkluzivní je letošní emise se znakem „f15”.”

Ian E. Bennett, prezident Kanadské královské mincovny

Precizní vyhotovení s použitím nejnovějších technologií a bezpečnostních opatření a přísná limitace dodává této stříbrné minci nejen numismatickou ale i sběratelskou hodnotu.

Nejvyhledávanější stříbrné mince světa

Javorový list 2020 je první mincí z jedinečné sbírky Nejvyhledávanější stříbrné mince světa - Fabulous 15 2020, kterou tvoří skutečné ikony světové numismatiky. Sbírka obsahuje celkem patnáct oficiálních stříbrných mincí, které jsou každoročně emitovány různými významnými státy světa. Se sbírkou tak získáte světoznámé emise jako je britská Britannia, jihoafrický Krugerrand či vídenští Filharmonikové. Každá z těchto oficiálních stříbrných mincí se každoročně prakticky vyprodá, což potvrzuje vysokou sběratelskou hodnotu, jež tyto mince mají.

Výroční stříbrná mince Kookaburra 2020

Letos se v rámci kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa 2020 můžete těšit na výroční minci Kookaburra 2020. Tato mince se razí ve slavné australské mincovně Perth již od roku 1990. Letošní emise s překrásným designem tedy slaví již 30 let a vytváří tak jedinečnou sběratelskou příležitost!

Sbírku Fabulous 15 (Báječná patnáctka) tvoří patnáct oficiálních stříbrných mincí, které každoročně emitují nejvlivnější a nejmocnější země světa. Každá z mincí představuje motiv charakteristický pro zemi emitenta, známý a ceněný sběrateli po celém světě.

Jde o nejvyhledávanější stříbrné mince na světě, ražených do jedné unce ryzího stříbra 999/1000, a nyní se Vám nabízí jedinečná možnost shromáždit všech 15 v přísně limitované sadě.

V České republice je k dispozici pouze 1000 kompletních sad!

Jako první minci ze sbírky Vám nabízíme Javorový list 2020 z Kanady, který je sběrateli mimořádně žádaný. Pouze v této kolekci má speciální a vzácnou mincovní značku „f15“!

Každou minci ze sbírky Fabulous 15 zdobí motiv charakteristický pro zemi emitenta. Se sbírkou tak získáte světoznámé emise jako je britská Britannia, vídenští Filharmonikové nebo již zmíněná výroční mince australská Kookaburra 2020.

Stříbrná mince Britannia 2020 Stříbrná mince Philharmoniker2020 2020

Jako odběratel sbírky získáte navíc zdarma:

  • Elegantní kazetu k ukládání mincí ZDARMA
  • Certifikát autentičnosti ke každé minci
  • Individuální Osvědčení o vlastnictví sbírky
  • Postříbřený štítek s pořadovým číslem sbírky

Rezervujte si Javorový list 2020 právě teď a zajistěte si tak přednostní právo na dalších čtrnáct nejznámějších stříbrných mincí z celého světa!

ANO, chci začít sbírat stříbrné mince z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa. Objednávám si svou první minci Javorový list 2020 za zvýhodněnou cenu 890 Kč (místo 1 790 Kč) vč. balného a poštovného. Stříbrná mince Javorový list 2020 je první z patnácti mincí této kolekce. Peníze nezasílám předem, první mince Javorový list 2020 z ryzího stříbra bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si stříbrnou minci Javorový list 2020 ponechám, objednám si tak další stříbrné mince z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 790 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou minci, kterou obdržím, mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla stříbrná mince zakoupena. Sbírání mincí z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2022, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku stříbrných mincí z kolekce Nejvyhledávanější stříbrné mince světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další mince z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38 mm
Hmotnost:
31,1 g (1 unce)
Kvalita:
Ražební lesk
Nominální hodnota:
5 dolarů
Země původu:
Kanada
Rok emise:
2020