Představujeme Vám zlatou medaili „80. výročí T. G. Masaryka“, vyraženou z Certifikovaného zlata - Fairmined Gold. Zlato nesoucí označení "Fairmined" (férově vytěžené, certifikované), reflektuje odpovědnost malých těžebních společností ke svým horníkům. Díky certifikaci je možné podporovat celé komunity, jejichž existence je na těžbě zlata zcela závislá. Část z tržeb za prodej certifikovaného zlata je totiž investována do sociálního rozvoje, udržitelnosti a ochrany životního prostředí v místě těžby drahého kovu.

Národní Pokladnice je vůbec první společností v České republice, která svým zákazníkům nabízí zlaté medaile vyražené z Certifikovaného zlata! Překrásná pamětní zlatá medaile byla vyražena z Certifikovaného ryzího zlata 999/1000, na počest prvního československého prezidenta, Tomáše Garrigua Masaryka. Připomínáme si už 80 let od úmrtí jednoho z velikánů naší historie, jenž se významně podílel na založení samostatného Československa.

Medaile byly vyraženy v Norské mincovně, kde byly v posledních dvou letech raženy i medaile Nobelovy ceny míru, taktéž z Certifikovaného zlata z kolumbijských dolů.

Rezervací medaile Tomáš Garrigue Masaryk z Certifikovaného zlata získáte:

  • Certifikované ryzí zlato 999/1000
  • Elegantní balení a Certifikát autentičnosti
  • Individuální číslování každé medaile
  • Nízkou limitaci - pouze 300 kusů dostupných pro celý svět!
  • Ražbu v nejvyšší kvalitě - leštěným razidlem
  • Unikátní vzpomínku na významnou osobnost

Autorem unikátního návrhu je respektovaný medailér Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD. Národní Pokladnice je první společnost v České republice, která svým zákazníkům nabízí medaile z Certifikovaného zlata!

ANO, zašlete mi prosím medaili 80. výročí T. G. Masaryka z Certifikovaného zlata za cenu 32990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili 80. výročí T. G. Masaryka z Certifikovaného zlata mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaila zakoupena. Medaila 80. výročí T. G. Masaryka z Certifikovaného zlata bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Certifikované ryzí zlato 999/1000
Průměr:
25mm
Hmotnost:
7,775 g
Kvalita:
Ražba v nejvyšší kvalitě - leštěným razidlem
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2017
Limitace:
Pouze 300 kusů dostupných pro celý svět!