Dovolte nám, abychom Vám dnes představili jedinečnou novinku! Velmi unikátní a limitovanou minci z 10 uncí ryzího stříbra 999/1000. Výjimečná je nejen svým designem, ale i unikátním tvarem o rozměrech 165 x 235 mm! Už při prvním pohledu na minci každý znalý sběratel pozná, že se jedná o opravdové numismatické umělecké dílo!

Reversní strana vyobrazuje samotného Františka Josefa I. Originální obraz, jehož reprodukci mince zobrazuje, je vystaven v rakouském Schönbrunnu, hlavním letním sídle habsburských panovníků. Portrét vyhotovil, na zakázku císaře Fr. Josefa I., německý malíř Franz Xaver Winterhalter. My jsme tuto minci nechali vyrazit k 155. výročí korunovace Františka Josefa I.

Tato unikátní mince s nadprůměrnými rozměry 165 x 235 mm byla vyražena z 10 uncí ryzího stříbra 999/1000. Je individuálně číslována a striktně omezena na pouhých 300 kusů pro sběratele na celém světě. Navíc byla zušlechtěna nákladnou barevnou aplikací a je uložena v masivní dřevěné kazetě včetně Certifikátu autentičnosti.

Objednávkou získáte:

  • 10 uncí ryzího stříbra 999/1000
  • Individuální číslování
  • Zušlechtění nákladnou barevnou aplikací
  • Striktní limitaci pouhých - 300 kusů
  • Masivní dřevěnou kazetu včetně Certifikátu autentičnosti

Tuto výjimečnou minci v působivé velikosti najdete pouze v nabídce Národní Pokladnice, jinde hledat nemusíte.

František Josef a Sissi se po více než 44 letech stali nejdéle vládnoucím císařem a císařovnou Rakousko-Uherska? Nejepičtějším momentem byla jejich korunovace králem a královnou Uherska, čímž vznikla rakousko-uherská duální monarchie.

ANO, zašlete mi prosím minci z 10 uncí ryzího stříbra 999/1000 s Františkem Josefem za cenu 39 900 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a luxusní výstavní kazetu. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Zušlechtění:
nákladná barevná aplikace
Rozměry:
165 x 235 mm
Hmotnost:
10 oz
Kvalita:
Proof
Nominální hodnota:
20 NZD
Země původu:
Niue
Rok emise:
2022
Limitace:
300 ks