František Josef I. byl panovníkem, jehož éra byla plná výzev a změn. Byl nejdéle vládnoucím císařem Rakouska a uherským králem. Jeho dlouhá vláda, která trvala více než 68 let, překrývala některé z nejvýznamnějších událostí a epoch v moderní historii, díky kterým zanechal nezapomenutelnou stopu v dějinách Rakousko-Uherska a Evropy.

Tato pamětní medaile je vyražena do 5 uncí ryzího stříbra (155,5 g) v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli nejvíce ceněna.
Díky mimořádnému průměru 65 mm můžete obdivovat i ty nejmenší detaily překrásného designu.
Velmi striktní limitace 155 kusů pro celý svět je potvrzena individuálním číslováním na hraně každé medaile

Avers medaile na sobě nese tři portréty Františka Josefa I. převzaté z jeho mincí. Na jedné medaili tak můžete pozorovat unikátní průřez podobami i vládou Františka Josefa I. Revers medaile na sobě nese výjev z jeho korunovace. V opisu se pak nachází text FRANCISCUS IOSEPHUS I.

Objednávkou získáte unikátní medaili:

  • z 5 uncí ryzího stříbra 999/1000
  • s velmi nízkou limitací - pouze 155 ks pro celý svět
  • s individuálním číslováním na hraně každé medaile
  • s nejvyšší kvalitou ražby
  • ZDARMA luxusní kazetu a Certifikát autentičnosti

Připomeňte si významného evropského panovníka Františka Josefa I. a staňte se jedním z pouhých 155 hrdých vlastníků jedinečné stříbrné medaile.

Objednávejte ještě dnes!

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili z 5oz ryzího stříbra 999/1000 připomínající Františka Josefa I. za cenu 17 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za medaili lze uhradit najednou, nebo ve formě 4 bezúročných měsíčních splátek, 4 x 4 497,50 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně s medailí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob, nebo do 31. července 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
65 mm
Hmotnost:
5 oz (155,5 g)
Limitace:
155 ks celosvětově
Kvalita:
Nejvyšší kvalita ražby