Dovolte nám představit jednu z mnoha novinek v nabídce Národní Pokladnice. Jedná se o minci zušlechtěnou ryzím zlatem 999/1000 raženou v americké mincovně U. S. Mint. Jedná se o nejnovější ražbu ze sbírky amerických prezidentských dolarů, která se těší celosvětové oblibě.

Numismaty s tématikou USA jsou celosvětově na vzestupu. Tento prezidentský dolar je oficiální mincí Spojených států amerických. Ihned po vydání mince mizí z trhu. Stávají se součástí soukromých sbírek, nebo jsou vyváženy ze země jako suvenýry. My vám přinášíme možnost vlastnit jeden z mála exemplářů této výjimečné mince!

Objednávkou získáte:

  • Minci s 41. prezidentem USA
  • Numismat zušlechtěný ryzím zlatem 999/1000
  • Ražbu z americké mincovny U. S. Mint
  • Certifikát autentičnosti

Nyní máte jedinečnou příležitost získat jednu z mincí prezidentských dolarů, nepropásněte tuto nabídku!

ANO, objednávám si dolarovou minci G. H. W. Bush, za cenu 395 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Součástí mince je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Manganová mosaz
Zušlechtění:
Ryzí zlato (999/1000)
Průměr:
26,49 mm
Hmotnost:
8,1 g
Nominální hodnota:
1 USD
Země původu:
USA
Rok emise:
2020