Nevídaný úspěch fenomenálních románů autorky J. K. Rowlingové o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi, vynesl tuto hvězdu čtenářů a filmových diváků až do světa numismatiky.

Kromě ražeb v podobě medailí, lze vzácně spatřit tematiku Harryho Pottera i na mincích, obzvlášť pokud jsou stříbrné a nápadně připomínají záložku do knihy! Jednu takovou bych Vám rád představil v dnešní nabídce.

Jedná se o oficiální emisi Harry Potter z ryzího stříbra (Ag 999/1000), vyrobenou ve vysoké kvalitě, tzv. Proof like. Tato "knižní záložka" s nízkou limitací (jen 20 000 kusů pro fanoušky a sběratele) je navíc parciálně kolorovaná.

AVERSREVERS
Dominantou aversu je barevný znak Školy čar a kouzel v Bradavicích s originální opisem „Draco dormiens nunquam titillandus“, tedy „Nikdy nelechtej spícího draka“, což je heslo školy v Bradavicích. Dále zde nechybí nápis Harry Potter. Vše je obklopeno magickým vzorem na stříbrném podkladu.Revers prezentuje podobiznu Jejího Veličenstva královny Alžběty II., zemi emitenta, nominální hodnotu, hmotnost a ryzost stříbra. I zde je použit magický vzor, který je navíc zvýrazněn barevným rámečkem.

Harry Potter na knižní záložce z ryzího stříbra

Pamětní mince je uložena v tematickém přebalu, který zároveň slouží jako Certifikát autentičnosti, potvrzující uvedené parametry. Lze ji z přebalu vyndat a použít jako luxusní stylovou záložku při četbě kouzelných knih věnovaných nejen Harry Potterovi.

Objednávkou získáte:

  • Oficiální emisi Harry Potter parciálně kolorovanou
  • Celkem 3 gramy ryzího stříbra (Ag 999/1000)
  • Záruku vysoké kvality, tzv. Proof like
  • Jistotu nízké limitace, pouze 20 000 kusů
  • Tematický přebal, který slouží jako Certifikát autentičnosti

Stříbrná knižná záložka Harry Potter rozzáří Vaši numismatickou sbírku! Může být ideálním dárkem pro všechny fanoušky a sběratele Harryho Pottera! Neváhejte s objednávkou!

ANO, objednávám si oficiální emisi Harry Potter z ryzího stříbra za cenu 1 390 (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky jsou také Certifikáty autentičnosti. Zásilka bude hrazeny dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro (Ag 999/1000)
Kolorování:
Parciální
Rozměr:
150 x 70 mm
Hmotnost:
3 g
Kvalita:
Vysoká (tzv. Proof like)
Nominální hodnota:
1 $
Země původu:
Samoa
Limitace:
20 000 ks