První československý prezident T. G. Masaryk na prestižních kapesních hodinkách

Kapesní hodinky jsou už více než pět století synonymem kvality a dobrého vkusu. Takzvané cibule jsou praktickým pomocníkem a módním doplňkem přibližně od roku 1500.

U příležitosti 100. výročí založení samostatného Československa Národní Pokladnice uvádí na trh luxusní edici - kapesní hodinky plátované 24karátovým zlatem.

Do hodinek byla speciální metodou vložena zlatá pamětní medaile T. G. Masaryk připomínající našeho prvního prezidenta. Mincovním kovem této medaile je 14karátové zlato (ryzost Au 585/1000) a byla zpracována v té nejvyšší mincovní kvalitě - leštěným razidlem. Na aversu medaile je vyobrazen český heraldický lev, který je doplněn národní trikolorou, na níž je vyražen nápis Největší osobnosti českého národa. Revers medaile zdobí portrét prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka.

Elegantní box na uložení hodinek Hodinový strojek je vyrobený švýcarskými hodinářskými mistry. Mechanismus Quartz využívá elektronický oscilátor a mezi jeho největší výhody patří přesnost, nárazuodolnost a bezobslužnost. Získaný exemplář patří k absolutní špičce mezi všemi možnými časomírami. Pouzdro hodinek je navíc zušlechtěno 24karátovým zlatem.

Celá série těchto hodinek s vloženou zlatou pamětní medailí T. G. Masaryk je přísně limitovaná pouhými 999 kusy pro celý svět, což z ní činí velmi zajímavou raritu a sběratelsky mimořádně atraktivní exemplář.

ANO, zašlete mi prosím prosím kapesní hodinky T. G. Masaryk za výhodnou cenu 13 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Hodinky mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím. Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byly hodinky zakoupeny. Společně s hodinkami obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Hodinky budou hrazeny dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění :
24karátové zlato
Průměr hodinek :
51 mm
Kov medaile:
14karátové zlato
Hmotnost medaile :
2 g
Průměr medaile:
18 mm
Země původu hodinek :
Kanada
Země původu medaile:
Česká republika
Limitace:
999 kusů