Tato nabídka potěší nejen sběratele zlatých pamětních mincí, ale i fanoušky ledního hokeje. V roce 2022 je v pořadí 86. mistroví světa v tomto původně kanadském sportu pořádáno ve Finsku. Hrát se bude v hlavním městě Helsinkách a třetím největším městě Tampere.

A právě tomuto šampionátu je věnována tvarem neobvyklá mince, svými rozměry připomíná cihličku. Pro ražbu bylo použito ryzí zlato 999/1000 o hmotnosti 1/100 trojské unce a každý z pouhých 2022 kusů je zhotoven v nejvyšší mincovní kvalitě.

AVERS REVERS
Znak Gibraltaru, emitenta mince a dále hmotnost, nominální hodnota a ryzost mince Oficiální název a logo federace a také je zde uvedena pořadatelská země, Finsko.

Ražba mince probíhala ve spolupráci s Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF), která ji autorizovala jako oficiální minci šampionátu.

Objednávkou získáte:

  • 1/100 oz ryzího zlata 999/1000
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 2022 kusů
  • Elegantní kazetu & Certifikát autentičnosti

Oslavte blížící se hokejový svátek stylově a staňte se jedním z pouhých 2022 fanoušků, kteří mohou tuto minci vlastnit!

Říká se, že lední hokej je naším národním sportem, a to i přesto, že pochází z Kanady. Nicméně díky popularitě se rozšířil právě do Evropy a později i do Asie. První oficiální zápas se datuje k 3. březnu 1875 a odehrál se v Montrealu. Lední hokej patří mezi nejrychlejší sporty; vystřelený puk někdy přesáhne i rychlost 175 kilometrů v hodině.

Mezinárodní federace ledního hokeje, která se skrývá pod zkratkou IIHF, vznikla ve švýcarském Curychu a jejím úkolem je řídit sportovní odvětví ledního hokeje. Mezi její hlavní činnosti patří organizace mezinárodních turnajů. Členy IIHF se mohou stát pouze ty státy, které disponují vlastním národním svazem ledního hokeje a zároveň ty státy, které se účastní mistrovství světa

ANO, zašlete mi prosím Zlatou minci IIHF 2022 za cenu 1 790 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc originální kulatou dřevěnou kazetu s Certifikátem autentičnosti.

Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato 999/1000
Rozměry:
6 x 9,5 x 1,32 mm
Hmotnost:
1/100 oz
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
1 £
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2022
Limitace:
2022