Tato nabídka potěší zejména sběratele, kteří jsou zároveň fanoušky ledního hokeje. V pořadí 87. mistrovství světa v tomto původně kanadském sportu se koná opět v České republice! A stejně jako při posledním MS v ČR, v roce 2015, se všech 64 zápasů odehraje v Praze a Ostravě.

A právě tomuto šampionátu je věnována vzpomínka v podobě unikátní sady 3 oficiálních IIHF mincí. Každá mince z této sady je vyražena v nejvyšší mincovní kvalitě do 20 gramů ryzího stříbra 999/1000.

AVERS REVERS

Na aversních stranách všech 3 mincí se postupně představují zápolící obránci, brankář během zákroku a útočník s rozpřahem a střelou na bránu. Prosím povšimněte si, že na pozadí mince s obránci je, kromě siluety hřiště, také panorama města Ostravy. Na minci s útočníkem je vidět silueta druhého pořadatelského města, Prahy. Společným prvkem všech reversních stran je hokejový puk s logem federace.

Reversní strana je pro všechny 3 mince totožná. Dominantní jsou dvě zkřížené hokejové hole, oficiální logo IIHF a znak ostrovního státu Niue, který je emitentem sady.

Společný revers

Vývoj mincovní sady probíhal ve spolupráci s Mezinárodní federací ledního hokeje (IIHF), která ji autorizovala jako oficiální pamětní sadu nadcházejícího šampionátu.

Objednávkou získáte:

  • 60 g ryzího stříbra 999/1000
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Jistotu velmi nízké limitace, pouhých 499 setů
  • Elegantní kazetu a Certifikát autentičnosti

Na mincích jsou navždy zvěčněna města pořadatelské země. Nikdy tak nezapomenete, jaká země se letos ujala pořadatelství turnaje. Oslavte blížící se hokejový svátek stylově a staňte se jedním z pouhých 499 fanoušků, kteří mohou tuto oficiální sadu stříbrnou mincí vlastnit!

ANO, zašlete mi prosím sadu IIHF Misrovství světa v hokeji 2024  za cenu 8 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za sadu lze uhradit najednou, nebo ve formě 5 bezúročných měsíčních splátek, 5 x 1 798 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
3x 38,61 mm
Hmotnost:
3x 20 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Nominální hodnota:
3x 1$
Země původu:
Niue
Rok emise:
2024
Limitace:
499 sad