Je nám ctí představit Vám překrásnou sadu pamětních medailí, které vyobrazují dominanty středozápadní Moravy a Českého ráje - hrad Kost a hrad Bouzov. Unikátnost těchto medailí tkví v jejich speciálním zušlechtění, které kombinuje žluté a růžové zlato.

Obě pamětní medaile jsou tedy zušlechtěny ryzím žlutým a růžovým zlatem 999/1000. Tato kombinace dvojího zlacení je v numismatice ojedinělá, a proto také sběrateli velmi vyhledávaná. Ražba proběhla v nejvyšší mincovní kvalitě, která je sběrateli nejvíce ceněna.

Unikátní emise jsou vyraženy v nadprůměrné velikosti 45 mm. Díky tomuto jedinečnému provedení ve spojení s ražbou v nejvyšší mincovní kvalitě se můžete těšit pohledem na nádherně viditelné detaily motivů. Díky přísné limitaci a jedinečné specifikaci medailí je o tuto edici neobyčejně vysoký zájem! Design medailí byl navržen významným českým medailérem Janem Háskem.

Rezervací získáte:

  • Zušlechtění ryzím zlatem 999/1000
  • Unikátní kombinaci žlutého a růžového zlata
  • Nejvyšší mincovní kvalitu
  • Design medailí navržený významným českým medailérem Janem Háskem
  • Elegantní mincovní rám ZDARMA

Vydejte se na cestu za poznáním dominant Moravy a Českého ráje, jež každoročně navštíví mnoho turistů z celého světa. Vy je nyní můžete získat v exkluzivní sadě pamětních medailí zušlechtěných žlutým a růžovým zlatem 999/1000!

Romantický hrad Bouzov se nachází ve stejnojmenné vesnici jihozápadně od města Loštice na středozápadní Moravě. Do roku 1696 jej střídavě vlastnili příslušníci různých českých a moravských rodů, pak panství s hradem koupil Řád německých rytířů. Hrad je majetkem České republiky a jeho správu zajišťuje Národní památkový úřad. V roce 1999 byl prohlášen za národní kulturní památku.

Hrad Kost stojí na mohutném pískovcovém ostrohu a byl vybudován v polovině 14. století ve stejné době jako Karlštejn. I přes mnohé přestavby hradu se zachovala jeho původní silueta. Specifickým rysem je nepravidelný půdorys hlavní věže, kde lze z tohoto pohledu vidět všechny čtyři rohy věže. Je to rarita, která chránila věž před kolmým zásahem do zdiva.

ANO, zašlete mi prosím sadu pamětních medailí hrad Kost a hrad Bouzov za cenu 1 590 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Sadu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla sada zakoupena. Sada bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Společně se sadou obdržím Certifikáty autentičnosti a numismatický rám ZDARMA. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Hrad Kost a hrad Bouzov:
Zušlechtění:
Ryzí žluté a růžové zlato 999/1000
Průměr:
2 x 45 mm
Hmotnost:
2 x 35 g
Kov:
Měď
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Země původu:
Česká republika