Medaile je společně s Certifikátem autentičnosti a včetně originální poštovní známky uložena ve výstavním akrylovém rámu

Dva měsíce po vzniku samostatného Československa vznikla také první československá poštovní známka. Jejím autorem je slavný Alfons Mucha, který na ní ztvárnil pražské Hradčany.
A právě tuto poštovní známku připomínáme na unikátní pamětní medaili vyražené do 5 uncí ryzího stříbra 999/1000.

Medaile je zpracovaná v atraktivní kvalitě Antique finish, která jí propůjčuje charakteristický punc starožitnosti. Medaile se těší atypickému obdélníkovému tvaru o rozměrech 66 x 56 milimetrů.

Jako DÁREK dostanete k medaili právě zmíněný originál první československé známky - Hradčany. 

AVERS REVERS
Představuje věrnou podobu první československé poštovní známky Hradčany, jejíž autorem je secesní génius Alfons Mucha. Na reversu medaile najdete českého dvouocasého lva a opis REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ.

Tato jedinečná medaile je přísně limitována pouhými 199 kusy a je vybavena individuálním číslováním na svém reversu. Medaile je s Certifikátem autentičnosti a originální poštovní známkou uložena ve výstavním akrylovém rámu.

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Legendární Hradčany z 5 uncí ryzího stříbra za zvýhodněnou cenu 17 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za medaili mohu uhradit najednou, nebo ve formě devíti bezúročných měsíčních splátek, 9 x 1 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Rozměr:
66 x 56 mm
Hmotnost:
155,5 g
Kvalita:
Antique finish
Specialita:
Individuální číslování
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022
Limitace:
199 ks