V roce 1834 poprvé zazněla v divadelní hře Fidlovačka od Josefa Kajetána Tyla píseň Kde domov můj? Píseň s melodií Františka Škroupa se začala mezi lidmi rychle šířit, stala se velmi oblíbenou a v roce 1918 byla zvolena státní hymnou.

Pro připomenutí tohoto symbolu českého národa Vám nabízíme nádhernou pamětní medaili A to je ta krásná země zušlechtěnou ryzím zlatem a barevnou aplikací. Jedná se o unikátní kombinaci tradičního plastického reliéfu a moderního barevného tisku.

Tato pamětní medaile otevírá originální kolekci pěti pamětních medailí Česká hymna.

Avers medaile A to je ta krásná země zobrazuje část textu písně Kde domov můj v okruží a typické symboly a výjevy spjaté s naší republikou ve středu v podobě barevné kompozice české státní vlajky a lučního kvítí. Vše doprovází vznešený ležící lev v pravé dolní části. Na reversu je plastická trikolora ve tvaru hvězdy s vyobrazením českého heraldického lva v popředí.

Součástí zásilky je elegantní numismatické album a certifikát autentičnosti, které od nás získáte zcela zdarma.

Zvýhodněná cena činí 490 Kč (místo 990 Kč), navíc za Vás uhradíme poštovné a balné pamětní medaile A to je ta krásná země! Ihned tak ušetříte 500 Kč!

Píseň Kde domov můj? provází náš národ již téměř 200 let. Pro připomenutí tohoto našeho národního symbolu představuje Národní Pokladnice originální kolekci pěti pamětních medailí věnovaných právě české hymně.

Výjimečnou kolekci Česká hymna otevírá medaile A to je ta krásná země, která je zušlechtěna ryzím zlatem a zdobena jedinečnou barevnou aplikací. Objednáním pamětní medaile A to je ta krásná země zároveň získáte přednostní právo na další 4 pamětní medaile, jež originálním způsobem ztvárňují nejen slova písně Kde domov můj?, ale také naše nejznámější národní symboly, postavy, místa i lidové obrázky.

Jako součást kolekce obdržíte dále ZDARMA:

  • Numismatické album a odznak s českou vlajkou - již s první medailí.
  • Certifikát autentičnosti ke každé medaili.
  • Jubilejní pamětní medaili Česká hymna zušlechtěnou ryzím zlatem (již se 3. medailí).

Zvýhodněná cena první medaile je jen 490 Kč. Navíc poštovné této první medaile hradíme za Vás. Cena dalších čtyř medailí v kolekci činí 990 Kč + 99 Kč poštovné a balné) Pamětní medaile z kolekce Česká hymna budete dostávat přibližně každý měsíc.

Sbíráte zcela bez rizika. Každou medaili můžete vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě Vám Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za níž byla pozlacená medaile zakoupena.

Pro tuto kolekci byl stanoven velmi přísný limit – pouhých 5 000 sběratelů bude mít možnost shromáždit tuto kolekci.

Jako součást sbírky obdržíte ZDARMA numismatické album, odznak s českou vlajkou a pamětní medaili Česká hymna zušlechtěnou ryzím zlatem

Ano, chci začít sbírat pamětní medaile Česká hymna. Objednávám si první pamětní medaili A to je ta krásná země za zvýhodněnou cenu 490 Kč vč. poštovného a balného. Peníze nezasílám předem, pamětní medaile ze základního kovu zušlechtěného ryzím zlatem bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si pamětní medaili A to je ta krásná země ponechám, objednám si tak další čtyři pamětní medaile z kolekce Česká hymna. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou pamětní medaili zušlechtěnou ryzím zlatem mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla pamětní medaile zakoupena. Sbírání medailí ze sbírky Česká hymna mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku pamětních medailí z kolekce Česká hymna a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další medaile z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Zušlechtění:
Ryzí zlato (999/1000)
Průměr:
40 mm
Hmotnost:
30 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita
Kov:
Měď
Limitace:
5 000 kompletních sbírek