Rádi bychom Vám představili jedinečnou a překrásnou pamětní medaili vyraženou ke 135. výročí narození Josefa Čapka, slavného českého malíře a spisovatele.

Tato unikátní pamětní medaile byla vyražena v nejvyšší kvalitě ražby z ryzího stříbra 999/1000 do 1 unce tohoto vzácného kovu. Její hmotnost je tedy 31,10 g a průměr velkolepých 38,61 mm. Unikátnost této pamětní medaile spočívá i ve velmi nízké limitaci - 100 kusů pro sběratele na celém světě. Medaile je uložena v elegantní kazetě včetně Certifikátu autentičnosti.

Medaile na svém aversu vyobrazuje portrét umělce, doplněný jeho podpisem.

Reversní strana zachycuje Čapkův autoportrét Muž u štaflí.

Objednávkou získáte:

  • 1oz ryzího stříbra 999/1000
  • Nejvyšší kvalitu ražby
  • Jistotu nízké limitace - pouhých 100 kusů
  • Elegantní kazetu včetně Certifikátu autentičnosti

Staňte se jedním ze 100 majitelů této překrásné pamětní medaile a ozvláštněte tak svoji numismatickou sbírku!

Josef Čapek se narodil 23. března 1887 v Hronově v rodině lékaře Antonína Čapka. Dětství strávil spolu se starší sestrou Helenou a mladším bratrem Karlem v lázeňském domě v Malých Svatoňovicích. Od roku 1904 začal žít natrvalo v Praze, kde studoval malbu a kresbu na Uměleckoprůmyslové škole. Své první obrazy vystavil v roce 1912, v době, kdy už byl dobře známý jako literát a novinář. Recenze a referáty o výstavách publikoval v Lidových novinách a Národních listech. Sám brzy začal tvořit pod vlivem kubismu.

ANO, objednávám si pamětní medaili z ryzího stříbra vyraženou k 135. výročí narození Josefa Čapka za cenu 4 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, medaili mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Součástí medaile je také Certifikát autentičnosti a eleganntí kazeta. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do 31. srpna 2022, nebo do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ag 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
1 oz = 31,10 g
Kvalita:
Leštěné razidlo
Země původu:
Česká republika
Rok emise:
2022
Limitace:
100 ks