Franz Kafka, ikona světové literatury, je jedním z těch autorů, jejichž díla přetrvávají skrze generace a stále oslovují čtenáře po celém světě.

Na počest 140. výročí narození tohoto velikána světové literatury byla vyražena pamětní medaile, kterou naleznete pouze v nabídce Národní Pokladnice. Exkluzivní medaile z 1 unce ryzího stříbra 999/1000 byla vyražena v nejvyšší kvalitě ražby Proof, kterou si sběratelé po celém světě cení nejvíce. Díky velmi nízké limitaci patří tato stříbrná pamětní medaile ke skutečným raritám. 

Objednejte ještě dnes a staňte se jedním ze 100 hrdých vlastníků této stříbrné medaile připomínající Franze Kafku. 

Navíc získáte zcela zdarma elegantní dřevěnou kazetu a Certifikát autentičnosti.

Franz Kafka se narodil 3. července 1883 v Praze a jeho vize se staly základem pro moderní literární směry, jako je existencialismus a absurdní drama. 

Kafka nás zasvětil do světa temnoty a zmatečnosti lidského života. Jeho díla, jako například Proměna, Proces a Zámek, zobrazují často pocit izolace, byrokratické pasti a absurditu lidské existence. Jeho přesný a zároveň poetický jazyk nám otevřel dveře do složitých a hlubokých otázek o lidské identitě, vztazích a smyslu života.

Přestože se Kafka často vyhýbal veřejnému životu a jeho dílo nebylo během jeho života široce přijímáno, dnes ho uznáváme jako jednoho z nejvýznamnějších spisovatelů všech dob

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Franz Kafka na 1 unci ryzího stříbra za cenu 4 490 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za medaili lze uhradit najednou, nebo ve formě 4 bezúročných měsíčních splátek, 4 x 1 122,50 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné).

Medaile budou hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy je obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla medaile zakoupena. Společně se medailíé obdržím navíc elegamntní kazetu s Certifikátem autentičnosti. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61 mm
Hmotnost:
31,1 g
Limitace:
100 ks
Kvalita:
Proof
Rok emise:
2023