Představujeme Vám jedinečný numismatický kalendář Znamení zvěrokruhu. Tento stolní kalendář pro rok 2024 můžete vlastnit již nyní! Kalendář je ideálním dárkem pro každého!

Stolní měsíční kalendář obsahuje celkem 12 mincí s dvanácti znameními zvěrokruhu. Konkrétně se jedná o tato znamení: Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby.

Každé znamení zvěrokruhu je spojeno se specifickými osobnostními rysy, které mohou poskytnout náhled na naše chování a na vyhlídky do budoucna.

Objednávkou získáte:

  • Exkluzivní stolní kalendář
  • Celkem 12 mincí se dvanácti znameními zvěrokruhu
  • Kalendář pro rok 2024

Kalendář byl sestaven pro Národní Pokladnici. Neváhejte a objednejte si jej ještě dnes!

Aries (beran)

Lidem narozeným ve znamení berana vládne živel ohně. Jedinci v tomto znamení proto překypují životní energií. Jsou narozeni mezi 21. březnem až 19. dubnem. Jsou ambiciózní a průbojní, za předpokladu, že se pro něco nadchnou. Nejlépe by chtěli mít všechno hned a umí si prosadit to, po čem touží. 

Taurus (býk)

Lidé ve znamení býka bývají narozeni mezi 20. dubnem až 20. květnem. Býk je silným znamením zvěrokruhu. Býci jsou ovlivňováni živlem země, a to jim dává smysl v praktických a materiálních záležitostech. Většinou mají klidnou a vyrovnanou povahu a jejich hlavním smyslem života bývá záliba v práci. Když se pro něco nadchnou, půjdou za tím, bývá to tak i v opačném případě, pokud býka urazíte, je schopný se s Vámi nebavit i několik dní. 

Gemini (blíženci)

Blíženci jsou narozeni mezi 21. květnem až 20. červnem. Jsou to lidé vnímavé a přizpůsobivé povahy s intelektuálním založením. Toto znamení je velmi společenské povahy a baví ho zkoumat názory jiných lidí. Mají široké spektrum zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity bývají často proměnlivé a mají vynikající komunikační schopnosti. Pohání je živel vzduch a ukrývají se v nich dvě různé osobnosti. 

Cancer (rak)

Lidé v tomto znamení jsou narozeni okolo 21. června až 22. července. Raci jsou hodně vnímaví a většinou i velice citliví. Jsou to emocionálně založení lidé, ale rozhodně jim nechybí, jak dostatek logického uvažování, tak i analytické schopnosti. Jsou to velmi společenští lidé. 

Leo (lev)

Lidé narozeni ve lvovi mívají vůdčí schopnosti, jsou narození mezi 23. červencem až 22. srpnem. Lvi jsou zářivě radostní a liberální se svou přitažlivostí a nadáním. Jsou nesmírně hrdí a sebevědomí. Milují život a žijí ho naplno. Většinou se toto znamení uplatní v manažerských a ředitelských pozicích. Rádi se chlubí svými úspěchy a kritiku nenesou nejlépe. 

Virgo (panna)

Lidé narozeni v zemském znamení panny jsou obdařeni pečlivostí, logickým myšlením a trpělivostí. Narozeni jsou mezi 23. srpnem až 22. září. Jsou pracovití a mají velký smysl pro detail. Spíše, než snílci jsou realisté, stojí nohama pevně na zemi. Mají sklony k perfekcionalismu a k věcem se často staví kriticky. Najdeme je většinou v pečovatelských pozicích, rádi pomáhají ostatním a velmi důležité pro ně bývá zdraví, čistota a pořádek ve všem, co dělají. 

Libra (váhy)

Váhy ovládané vzduchem jsou intelektuálně založení lidé jemné povahy. Lidé v tomto znamení jsou narozeni mezi 23. září až 22. říjnem. V životě velice často usilují o harmonii a soulad, mají nadání pro umění a bývají sami velmi tvořiví. Mají rádi věci řešené narovinu a neradi chodí tzv. kolem horké kaše. V každé činnosti, kterou vykonávají, usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se často vyhýbají. Z toho také pramení jejich nerozhodnost. Často se neumí rozhodnout a hledají kompromisy.

Scorpio (štír)

Štíři jsou narozeni mezi 23. říjnem až 21. listopadem. Štíři jsou pod vládou vodního živlu. Většinou působí pasivně a nenápadně, ale skrývají v sobě dost energie. Vždy si rádi počkají na správnou chvíli, i kdyby to mělo trvat roky. Mají velice silnou vůli a vřelé city. Toto znamení se nenechá jen tak vyvést z míry a mnohdy nezapomenou ani na staré křivdy, dokážou je pak oplatit. 

Sagittarius (střelec)

Lidé v tomto znamení se narodili mezi 23. listopadem až 21. prosincem. Střelec je poháněný živlem ohně, vyniká svým idealismem a upřímností. Jejich život bývá velice aktivní a dobrodružný. Důležitá je pro ně svoboda a udělají všechno pro to, aby se mohli věnovat, tomu, co je baví a čemu sami věří. Jsou upřímní a v každé situaci pravdomluvní. Často jednají impulzivně a neradi věci plánují, prostě žijí ze dne na den dobrodružstvím.

Capricorn (kozoroh)

Kozoroh je narozený mezi 22. prosincem až 19. lednem. Kozoroh je typický svou ambiciózní a cílevědomou povahou. Dále jsou, známí svou pracovitostí, milují se neustále v životě posouvat dál. Jakmile dosáhnou jednoho cíle, jdou si hned pro další, nespokojí se tedy s málem. Lidé v tomto znamení si rádi věci dělají po svém a vytvářejí si svá vlastní pravidla za účelem dosažení vysokých kariérních úspěchů. Na pohled se zdají být tvrdí a tváří se, že je nic nerozhodí, i přes to bývají uvnitř velice zranitelní, ovšem nedávají to na sobě znát. 

Aquarius (vodnář)

Vodnáři jsou narozeni mezi 20. lednem až 18. únorem. Vodnář je intelektuální a analytický typ. Dále mívá často opačné názory a plave proti proudu. Je také typický svými originálními myšlenkami a neobvyklým životním stylem. Největšími hodnotami pro ně bývají, svoboda a přátelství a jejich myšlení, je o krok napřed před dnešní dobou. Mají často idealistické názory, pro které se mnohdy nedostaví pochopení od ostatních. 

Pisces (ryby)

Tito lidé se narodili v období mezi 19. únorem až 20. březnem. Ryby narozené pod vládou vodního znamení, jsou jemné klidné povahy a duchovně založeni. Cení si harmonie a mají silně vyvinutou intuici. Často vidí věci, kterých si ostatní ani nevšimnou. Ryby jsou citlivé a vnímavé bytosti, které rády pomáhají ostatním. Ve společnosti se dokážou přizpůsobit, ale mnohdy se drží spíše v pozadí. Mají vlastní názory, ovšem nechávají si je pro sebe. 

ANO, zašlete mi prosím Stolní kalendář 2024 plný mincí za cenu 990 (+ 129 Kč poštovné a balné). Kalendář mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byl kalendář zakoupen. Kalendář bude hrazen dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kalendář:
Počet mincí:
12
Vydavatel:
Národní Pokladnice
Jazyk:
Angličtina
Mince:
Kov:
Základní mincovní kov
Průměr:
24,9 mm
Hmotnost:
4,80 g
Kvalita:
BU
Nominální hodnota:
10 Šilinků
Emitent:
Somálsko
Rok emise:
2006