1000 gramů ryzího stříbra s individuálním číslováním na hraně

700 let od narození Karla IV

Je pro mě potěšením, že Vám u příležitosti 700. výročí narození Karla IV. mohu představit medaili raženou speciálně k uctění tohoto velikána. Je jen málo osobností, které ovlivnily naši historii tak, jako Karel IV., a proto Národní Pokladnice připravila pamětní medaili, zvěčňující našeho největšího Čecha, v impozantní hmotnosti 1 kg ryzího stříbra a v té nejvyšší kvalitě ražby.

Jedinečnost jubilejní stříbrné medaile 700. výročí narození Karla IV. zdůrazňuje její vysoký reliéf, který se vyjímá na 1 kg ryzího stříbra 999/1000. Limitace této ražby je přísně omezená jen 99 medailemi.

Pro zdůraznění takto extrémně nízké limitace nese každý exemplář individuální číslo na hraně. Precizní návrh emise připravil významný český medailér Vladimír Oppl, a díky průměru medaile 100 mm máte možnost shlédnout i ty nejmenší detaily numismatu.

S vlastnictvím této unikátní 1kilogramové stříbrné medaile získáte exemplář, který splňuje ty nejvyšší standardy:
Elegantní dřevěná kazeta

  • 1 kg ryzího stříbra (999/1000)
  • Vysoký reliéf
  • Nejvyšší mincovní kvalita
  • Extrémně nízká limitace – jen 99 ks pro celý svět!
  • Návrh uznávaného umělce Vladimíra Oppla, autora mj. české dvacetikorunové mince
  • Individuální číslování na hraně
  • Elegantní dřevěná kazeta
  • Ruční selektivní plátování 24karátovým zlatem

1000 gramů ryzího stříbra s individuálním číslováním na hraně

1000 gramů ryzího stříbra s individuálním číslováním na hraně

ANO, zašlete mi prosím 1kilogramovou stříbrnou medaili 700. výročí narození Karla IV. za cenu 69900 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Emisi mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla stříbrná medaile zakoupena. Společně s emisí obdržím navíc Certifikát autentičnosti. Medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.