Karel IV.
 S nadšením a vášní pro Vás!

Vzhledem ke zvýšenému zájmu o exkluzivní stříbrné numismaty Vám představujeme opravdu výjimečnou a inovativní pamětní medaili na počest největšího inovátora své doby Karla IV. Čech, který dodnes budí obdiv, nás inspiroval natolik, že Vám s nadšením představujeme pamětní medaili s extrémně vysokým plastickým reliéfem ve tvaru cihly.

Karel IV. na exkluzivní stříbrné medaili s extrémně vysokým reliéfem

Věřím, že Vás, sběratele unikátních numismatů, zaujme tato výjimečná pamětní medaile z jednoho kilogramu ryzího stříbra 999/1000, která byla vyražena k výročí 645 let od úmrtí Karla IV. Lucemburského.

Kromě velkorysých rozměrů pamětní medaile ve tvaru cihly, cca 126 x 76 x 10 milimetrů, Vás na první pohled zaujme vysoký reliéf. Toho je docíleno speciálně tvarovaným razidlem a nesmírnou péčí při práci s razícím strojem.

Na aversní straně pamětní medaile se nachází portrét císaře Karla IV., doplněn textem KAROLVS IV. v horní části, a REX ROMANORUM ET BOHEMIE (=Římský a Český král) ve spodní části. Revers pamětní medaile, a také avers, je inspirován novogotickým poníkem podle návrhu E. J. Hähnela, jež se nachází na Křižovnickém náměstí v Praze. V pozadí obou stran se nachází text Zlaté buly zroku 1356.

Karel IV. na exkluzivní stříbrné medaili s extrémně vysokým reliéfem

Díky kvalitě Antique finish můžete vzít pamětní medaili do svých vlastních rukou a doslova tak osahat každý detail. Nebudete ji chtít vrátit zpět do kazety.

Dalším důležitým faktem je extrémně nízká limitace – pouze 99 majitelů po celém světě může vlastnit tuto pamětní medaili. Individuální číslování na hraně pamětní medaile Vám tuto skutečnost vždy připomene. Díky tomuto číslování je každý kus originál!

Staňte se jedním z 99 hrdých majitelů exkluzivní pamětní medaile vyražené k poctě inovátora Karla IV.!

Společně se stříbrnou pamětní medailí Karel IV. ve tvaru cihly získáte také minci Karel IV. ze 3 uncí ryzího stříbra zcela ZDARMA!

ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Karel IV. z 1kg ryzího stříbra 999/1000 za cenu 89 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Částku za pamětní medaili lze uhradit najednou, nebo ve formě 10 bezúročných měsíčních splátek, 10 x 8 999 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Pamětní medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Pamětní medaile bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob, nebo do 31. července 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Stříbro 999/1000
Rozměry:
126 x 76 x 10 mm
Hmotnost:
1000 g
Kvalita:
Antique finish
Rok emise:
2023
Limitace:
99 kusů
Dárek :
MInce z 3 oz ryzího stříbra 999/1000