Představujeme Vám jednu z mnoha novinek tohoto roku, kterou jsme zařadili do naší nepřeberné nabídky - limitovanou numismatickou knihu, která Vás provede širokou historií numismatiky. Nejedná se však o obyčejnou publikaci, nýbrž o poutavé čtení obohacené o zajímavé detaily.

Kniha Historie mincovnictví doplněná o dobové repliky

Tato unikátní kniha pojednává o historii ražby mincí od Keltské doby až po současnost. Celkem zde naleznete sedm kapitol, které jsou doplněny dobovými replikami mincí a jedinečnými ilustracemi numismatů a panovníků.

Do knihy je zařazena i jedna originální mince; koruna z roku 1922. V jednotlivých kapitolách naleznete informace zejména o tom, od kdy do kdy se mince razily, jak vypadaly, kdo byl zadavatelem, kdo je razil, jak se dostaly na naše území a charakteristiku daného období.

Tuto knihu seženete pouze v naší nabídce ve velmi omezeném počtu, pouhých 2 000 kusů. Každý výtisk je číslován individuálně na přebalu knihy.

Objednávkou získáte:

  • Knihu doplněnou o dobové repliky mincí
  • Jednu historickou minci z roku 1922
  • Individuální číslování na přebalu knihy
  • Publikaci uloženou v elegantním ochranném knižním obalu
  • Knihu s velmi nízkou limitací – pouhých 2 000 kusů

Kniha je uložena v elegantním ochranném knižním obalu, který jej chrání před poškozením nebo oděrem, proto si ji můžete bez obav brát všude s sebou. Věříme že bude skvělým společníkem jak doma, tak i na vašich cestách.

První kapitola Keltské mincovnictví se věnuje ražbě mincí kolem 3. století př. n. l.

Druhá kapitola líčí historii římských mincí.

Třetí kapitola je věnována období denárů a brakteátů.

Následující kapitola pojednává o období grošů.

Pátá kapitola popisuje nástup tolarů.

Kapitola Mince Františka Josefa líčí panování tohoto císaře.

Poslední kapitola se věnuje mincím po roce 1918.

ANO, zašlete mi prosím knihu Historie mincovnictví za zvýhodněnou cenu 3 990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Kniha bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Knihu mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla kniha zakoupena. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Země původu:
Česká republika
Rozměry:
210 x 287 x 30 mm
Rok:
2020
Limitace:
2 000 kusů