Exkluzivně! Album československé numismatiky

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa pro Vás Národní Pokladnice připravila exkluzivní album v limitované edici. Album s unikátním obsahem vznikalo téměř jeden rok a připravovali jsme ho ve spolupráci s historiky a numismatiky. Má naučný charakter, dozvíte se v něm mnohé o historii a vývoji československé měny a obsahuje skutečné originály, kterými se v daném období platilo.

  • Album obsahuje celkem 22 originálních známek, mincí a bankovek!
  • Každé album je individuálně číslované
  • Limitovaná edice – pouhých 2018 ks!
  • Exkluzivně u Národní Pokladnice!


Objevte ve svém numismatickém albu celkem 12 originálních mincí, 7 bankovek a 3 poštovní známky!

Co zajímavého se v albu ještě dozvíte?

  • Československá koruna hned na začátku vzbudila zájem falšovatelů
  • Ceny základních potravin během 2. světové války, ale i v roce 1989
  • Největší československá loupež jako následek měnové reformy roku 1953
  • Jak to bylo s tuzexovými poukázkami?

Album československé numismatiky je dostupné pouze u Národní Pokladnice. Doporučujeme provést rezervaci co nejdříve, limitace činí pouhých 2018 individuálně číslovaných alb!

Album československé numismatiky Album československé numismatiky

ANO, zašlete mi prosím Album československé numismatiky a filatelie včetně 22 originálních numismatických a filatelistických originálu za cenu 5990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Album mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ho obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž bylo album zakoupeno. Album československé numismatiky a filatelie bude hrazeno dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Originální mince:
12 ks
Originální bankovky:
7 ks
Originální poštovní známky:
3 ks