Stříbrná mince vyobrazující kolibříka představuje unikátní sběratelskou příležitost. Numismat je vyražen do ryzího stříbra 999/1000 v té nejvyšší mincovní kvalitě – leštěným razidlem a je navíc zušlechtěný zlatem. Díky překrásným vykresleným detailům umožňuje neobvyklý numismatický a umělecký zážitek!

Výjimečnost tohoto dechberoucího exempláře zdůrazňuje i jeho striktní limitace – k dispozici je pouze 2000 ks pro celý svět!

Rezervací mince s kolibříkem získáte:

  • Ryzí stříbro 999/1000
  • Plátování zlatem
  • Pouze 2000 ks pro celý svět
  • Úchvatné detaily díly technologii smartminting©
  • U emitenta již úplně vyprodáno

Tento stříbrný skvost byl vyroben nejnovější laserovou technologií smartminting©, díky které je možné zvýraznění a prokreslení i těch nejmenších fascinujících detailů mince.

Neváhejte vlastnit stříbrnou minci s překrásnými detaily, emise je u emitenta již úplně vyprodána!

Revoluční technologie smartminting©

Při ražbě emise byla využita revoluční technologie smartminting©, která umožňuje ražbu výrazně vyšších reliéfů (a tím zvýraznění a prokreslení i těch nejmenších detailů mince) při zachování standardní hmotnosti numismatu.

Revoluční technologie smartminting©

Tato technologie výrazně posouvá hranice moderní numismatiky a stanovuje nové standardy a specifikace.

ANO, zašlete mi prosím stříbrnou minci Kolibřík za cenu 3.990 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné). Minci mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla mince zakoupena. Společně s mincí obdržím navíc Certifikát autentičnosti a elegantní box. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijeti nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanoveni § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Průměr:
38,61
Hmotnost:
25 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní kvalita - leštěné razidlo
Nominální hodnota:
5 dolarů
Země původu:
Cookovy ostrovy
Rok emise:
2017
Limitace:
2000