Dne 8. září 2022 oznámil Buckinghamský palác, že Její Veličenstvo královna Alžběta II. pokojně skonala na zámku Balmoral ve skotském hrabství Aberdeenshire. Touto překrásnou pamětní medailí si dovolujeme vzdát hold královně, která více než 70 let projevovala neochvějnou službu monarchii a svému lidu.

Přijměte prosím tuto nabídku jako vzpomínku na nedávno zesnulou královnu Alžbětu II. Překrásná medaile s výrazným reliéfem a velkorysým průměrem 50 milimetrů byla zhotovena ze základního kovu a zušlechtěna pravým stříbrem. Jedná se o první medaili vydanou výhradně u příležitosti úmrtí britské panovnice a nikde jinde než v Národní Pokladnici ji neseženete.

AVERS REVERS
Dva portréty královny Alžbety. Vlevo je zachycena jako mladá žena, kdy ve svých 25 letech přijala britskou korunu. Vpravo pak portrét ze současnosti. Oba portréty jsou rozděleny žezlem a korunou svatého Eduarda – oficiální korunou používanou při korunovacích. Ve spodní časti se nachází královský erb a dubové ratolesti. Avers na sobě nese také datum narození a úmrtí britské panovnice. Reversu dominuje státní znak Spojeného království – oficiální znak britského monarchy.

Pamětní medaile je uložena v elegantní černé kazetě společně s Certifikátem autentičnosti potvrzující výše uvedené parametry.

Objednávkou získáte:

  • Medaili zušlechtěnou pravým stříbrem
  • Medaili s velkorysým průměrem 50 milimetrů
  • Pouhých 500 kusů celosvětově


ANO, zašlete mi prosím pamětní medaili Královna Alžběta II. za 1 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Částku za medaili lze uhradit najednou, nebo ve formě 3 bezúročných měsíčních splátek, 3 x 496, 67 Kč (+ 129 Kč poštovné a balné - platí se pouze jednou). Medaili mohu zaslat zpět do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zakoupena. Zásilka bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob nebo do 31. prosince 2024. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Základní min covní kov
Zušlechtění:
Pravé stříbro
Průměr:
Cca 50 mm
Hmotnost:
cca 37,7 g
Kvalita:
Antique finish
Rok emise:
2022
Limitace:
500 ks