Humanium - vzácný kov získaný roztavením státem zabavených nelegálně držených zbraní

Dovolte, abychom Vám představili naprostou raritu na numismatickém trhu. První minci z kovu, který se získává mnohem obtížněji než zlato nebo stříbro. Humanium je slitina, která je získaná roztavením státem zabavených nelegálně držených zbraní.

A kdo jiný než princezna lidu, všemi milovaná Diana by měl být vůbec první osobností, jejíž tvář zdobí pamětní minci, vyraženou z tohoto kovu? Ražba s princeznou Dianou je první pamětní ražbou z „humánního“ kovu na světě a je dostupná pouze v Národní Pokladnici, která je hrdým partnerem této mírové mise.

Tato skvostná mince z Humania, která nese propojení jedinečné osobnosti a boje za lepší budoucnost, se stane pravým skvostem Vaší sbírky! Mince je zušlechtěna ryzím Fairmined zlatem což je tzv. férově těžené zlato. Vyražena v kvalitě proof - like frost v úctyhodném průměru 32 mm.

Objednávkou získáte:

  • První minci z Humania
  • Zušlechtění ryzím Fairmined zlatem
  • Minci s portrétem Lady Di
  • Certifikát autentičnosti
  • Elegantní balení

Tato jedinečná mince z raritního kovu Humanium je dodávána společně s Certifikátem autentičnosti v elegantním balení.

Humanium je vzácný kov, který se získává obtížněji než zlato nebo stříbro. Jedná se o slitinu, která je získaná roztavením státem zabavených nelegálně držených zbraní.

Mírovou komoditu vyrábí organizace Humanium Metal od roku 2016. Cílem společnosti a zainteresovaných partnerů je přeměnit vražedné nástroje (nelegálně držené zbraně) v předměty, reprezentující mír. Z Humania jsou vyráběny například hodinky, šperky nebo luxusní psací potřeby.

Příjem z produktů vyrobených z kovu Humanium organizace re-investuje ve prospěch komunit, které jsou zasaženy násilím pramenícím z držení nelegálních zbraní. Díky inciativě dochází k propojení vládních institucí, soukromého sektoru a občanské společnosti. Společným cílem těchto entit je prolomení začarovaného kruhu násilí a chudoby a eliminace zbytečně zmařených životů.

Humanium - vzácný kov získaný roztavením státem zabavených nelegálně držených zbraní

ANO, objednávám první minci z Humania oslavující 60. narozeniny Lady Di, za cenu 1 190 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti a elegantní balení. Mince bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při doručení. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Humanium 999/1000
Zušlechtění:
Fairmined zlato 999/1000
Průměr:
32 mm
Hmotnost:
14, 14 g
Kvalita:
PRF - like Frost
Nominální hodnota:
1/2 crown
Země původu:
Gibraltar
Rok emise:
2021
Limitace:
100 000 kusů