Replika nejcennější zlaté mince světa

Slavná mince Double Eagle z roku 1933

V reakci na opakované žádosti sběratelů se Berlínská státní mincovna rozhodla pro emisi repliky legendární mince Double Eagle z roku 1933, skutečného numismatického unikátu a zároveň nejdražší zlaté mince světa. Replika byla vyražena do ryzího stříbra (999/1000) v té nejvyšší mincovní kvalitě – leštěným razidlem. Navíc je plátována ryzím zlatem, což této replice dodává neopakovatelný charakter.

Výjimečnost emise podtrhuje individuální číslo na okraji repliky, díky čemuž je každý exemplář skutečným unikátem, mezi sběrateli hojně vyhledávaným.

Slavná Double Eagle z roku 1933 s nominální hodnotou 20 USD se v roce 2002 prodala v aukčním domě Sotheby’s v New Yorku za téměř 7,6 milionu dolarů a stala se tak nejdražší zlatou mincí světa.

Jedinečnou repliku mince Double Eagle z roku 1933 je možno pouze nyní rezervovat za zvýhodněnou cenu pouhých 990 Kč (místo obvyklé ceny 1 990 Kč). Vzhledem k tomu, že je emise limitovaná, očekáváme značný zájem o tuto individuálně číslovanou medaili. Pospěšte si! Emise bude přidělována výhradně v tom pořadí, v jakém byla doručena rezervace. Samozřejmostí je garance vrácení peněz!

Sběratelskou hodnotu této kolekce, jejíž je replika Double Eagle 1933 první medailí, zvyšuje rovnež i její limitace, která pro Českou republiku činí pouhých 2000 sbírek!

Národní Pokladnice, oficiální distributor Berlínské státní mincovny, Vám přináší jedinečnou kolekci Legendární mince světa.

Repliky vzácných historických mincí z kolekce Legendární mince světa se razí v Berlínské státní mincovně při dodržení nejvyšší kvality a přesnosti, což ocení i zkušení sběratelé. Všechny emise z kolekce jsou vyraženy do ryzího stříbra 999/1000, historicky zlaté exempláře jsou navíc zušlechtěny ryzím zlatem.

Nejcennější mince světa jsou kromě jiného důležitými dokumenty své doby, neopakovatelnými kulturními statky, a představují také skutečné dědictví celého lidstva. Až dosud nebyly tyto mince dostupné pro většinu sběratelů, nyní si je však může dovolit každý! I Vy si tak můžete vytvořit svoji vlastní sbírku, která by měla v případě originálů hodnotu mnoha milionů dolarů.

Pro Českou republiku bylo ve spolupráci s emitentem programu, Berlínskou státní mincovnou, určeno pouhých 2000 kompletních kolekcí! Kompletní kolekce obsahuje celkem 24 medailí.

Každý exemplář z kolekce je doprovázen Certifikátem autentičnosti potvrzujícím pravost, obsah drahého kovu a nejvyšší mincovní kvalitu numismatu.

Ke každé kolekci je ZDARMA dodávána luxusní sběratelská kazeta.

Jsme hrdí, že Berlínská státní mincovna přidělila distribuci této unikátní kolekce v České republice právě Národní Pokladnici.

ANO, chci začít sbírat stříbrné medaile Legendární mince světa. Objednávám si první stříbrnou medaili Double Eagle z roku 1933 za zvýhodněnou cenu pouhých 990 Kč vč. poštovného a balného (místo 1 990 Kč). Peníze nezasílám předem, stříbrná replika mince bude hrazena při odběru dobírkou poštovnímu doručovateli. Pokud si stříbrnou repliku mince Double Eagle z roku 1933 ponechám, objednám si tak dalších 23 stříbrných replík mincí z kolekce Legendární mince světa. Ty budu dostávat přibližně jednou měsíčně, každou za cenu 1 990 Kč (+ 99 Kč poštovné a balné). Každou stříbrnou repliku mince mohu vrátit do 14 dnů ode dne jejího doručení. V takovém případě mi Národní Pokladnice s.r.o. vrátí částku, za niž byla stříbrná replika mince zakoupena. Sbírání stříbrných replik minci z kolekce Legendární mince světa mohu kdykoli ukončit. O svém rozhodnutí ukončit sbírání musím neprodleně informovat Národní Pokladnici písemně, telefonicky nebo emailem.

Tato nabídka je platná do 31. prosince 2023, pokud nedojde k vyprodání zásob. Máte právo kdykoliv ukončit objednávku stříbrných replík mincí z kolekce Legendární mince světa a nechat odstranit své údaje z rezervačního seznamu kolekce. Po ukončení objednávky Vám již nebudou další stříbrné repliky mincí z kolekce zasílány. Národní Pokladnice s.r.o. si vyhrazuje právo zvýšit částku poštovného a balného za podmínek uvedených ve Všeobecných obchodních podmínkách. Národní Pokladnice s.r.o. vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky Národní Pokladnice s.r.o. naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí stříbro 999/1000
Zušlechtění:
Ryzí zlato 999/1000
Kvalita:
Nejvyšší mincovní - leštěné razidlo
Průměr:
25 mm
Země původu:
Německo
Rok emise:
2012
Limitace:
1000