Tato nabídka se bude líbit nejen těm, kteří přemýšlí nad vhodným dárkem pro své blízké, ale i těm, kteří si oblíbili zlaté mince v nevšedním cihličkovém tvaru. Věřím, že zaujme i Vás.

Představuji Vám drobnou minci z ryzího zlata (Au 999/1000) zasvěcenou symbolům štěstí, nazvanou příhodně Lucky ingot, tedy Cihlička pro štěstí. Každá mince z velmi nízké limitace pouhých 2000 kusů váží 0,31 gramů. Jedná se tedy o 1/100 trojské unce.

AVERSREVERS
Čtyři symboly štěstí. Dominantní je číslice 7, dále čtyřlístek, podkova a také beruška.Do reversní strany jsou, dle tradice, vyraženy parametry mince a portrét královny Alžběty II.

Říká se, že magická číslice 7 je všudypřítomná. Ať už mluvíme o dnech v týdnu, počtu kontinentů nebo třeba o barvách duhy. V alchymii bylo kdysi každé z tehdy známých vesmírných těles (Měsíc, Merkur, Venuše, Slunce, Mars, Jupiter, Saturn) propojeno s jedním ze sedmi kovů (stříbro, rtuť, měď, zlato, železo, cín, olovo).
(Více se o symbolech štěstí dozvíte ve vedlejší záložce)

Zlatá mince štěstí ve tvaru cihličky

Objednávkou získáte:

  • 0,31 gramu ryzího zlata
  • Záruku nejvyšší mincovní kvality
  • Jistotu velmi nízké limitace, jen 2000 kusů
  • Tematický přebal, který slouží jako Certifikát autentičnosti

Mince je zabalena v tematickém přebalu zhruba velikosti platební karty, můžete ji tak snadno a bezpečně vložit do peněženky a nosit štěstí vždy u sebe!

Symboly štěstí

Říká se, že magická číslice 7 je všudypřítomná. Ať už mluvíme o dnech v týdnu, počtu kontinentů, nebo třeba také o barvách duhy. V alchymii bylo kdysi každé, z tehdy známých, vesmírných těles (Měsíc, Merkur, Venuše, Slunce, Mars, Jupiter, Saturn) propojeno s jedním ze sedmi tehdy známých kovů (stříbro, rtuť, měď, zlato, železo, cín, olovo).

Co ve skutečnosti symbolizují jednotlivé lístky na čtyřlístku? První lístek značí VÍRU, druhý NADĚJI, třetí LÁSKU a čtvrtý lístek, no čtvrtý lístek ono pověstné ŠTĚSTÍ. Podle irské tradice trojlístek značí Svatou Trojici, Otec, Syn a Duch svatý. A pokud je nalezen čtyřlístek, značí to podle Irské tradice Boží přízeň.

Podkova je symbol domácího štěstí. Už staří Keltové věřili v magickou moc železa, které mělo zahánět zlé duchy a nad vchody svých příbytků si věšeli staré podkovy. O mystické síle podkov byli přesvědčeni také antičtí Řekové a Římané. Odtud se symbolika podkovy šířila do dalších kultur a civilizací.

Štěstí přitahují i berušky, které jsou rovněž symbolem lásky. Dřív lidé věřili, že když na vás přistane beruška, budete zdravý a nemoci se Vám budou vyhýbat. Berušky mají za úkol chránit hlavně děti.

ANO, objednávám si Zlatou minci štěstí ve tvaru cihličky, za cenu 2 490 Kč (+129 Kč poštovné a balné). Nepodstupuji tím žádné riziko, zásilku mohu vrátit do 14 dnů ode dne, kdy ji obdržím – Národní Pokladnice mi v tom případě vrátí částku, za niž byla zásilka zakoupena. Součástí zásilky je také Certifikát autentičnosti. Emise bude hrazena dobírkou poštovnímu doručovateli při odběru. Nabídka je platná do vyprodání zásob. Prodávající vylučuje přijetí nabídky s dodatkem nebo odchylkou ve smyslu ustanovení § 1740 odst. 3 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Všeobecné obchodní podmínky naleznete na www.narodnipokladnice.cz.

Národní Pokladnice působí plně v souladu se všemi předpisy pro prodej zboží na dálku. Chcete-li si objednat, musíte být starší 18 let. Předmětem Vaší objednávky je pouze zde nabízené zboží. Zboží expedujeme nejpozději do 30 dnů po obdržení objednávky. Zboží bude odesláno v dokonalém novém stavu, pokud není uvedeno jinak (např. historické či použité vzácné mince). Každou zásilku nám můžete prostřednictvím České pošty s.p. zaslat zpět. V případě vrácení již uhrazené zásilky Vám vrátíme již uhrazenou fakturovanou částku v průběhu 30 dnů. Reklamace lze podat písemně na adresu prodávajícího, emailem nebo telefonicky na zákaznické lince. Postup řešení při reklamaci je popsán na www.narodnipokladnice.cz.

Osobní údaje označené hvězdičkou* jsou nezbytné pro uzavření a plnění smlouvy o koupi zboží, dále zpracováváme osobní údaje pro přímý marketing, profilování Vašeho nákupního chování a sdílení údajů ve skupině (až do doby než bude vznesena námitka). Poskytnutím svých osobních údajů naší společnosti Národní Pokladnice s. r. o., IČ 285 07 622, se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 (jako správci osobních údajů) vyjadřujete souhlas s tím, aby tyto údaje byly zpracovávány pro výše uvedené marketingové účely po dobu deseti let od jejich poskytnutí nebo do vznesení námitky. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Máte právo požádat o přístup k osobním údajům, jejich opravu, vymazání nebo omezení jejich zpracování a jejich přenos. Máte právo vznést námitky proti zpracování údajů. Máte také právo podat stížnost na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v podmínkách. Národní Pokladnice s. r. o., se sídlem Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8 - Karlín, Česká republika, IČ 28507622, zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 146644.

Specifikace
Kov:
Ryzí zlato (Au 999/1000)
Rozměry:
11 x 6 mm
Hmotnost:
0,31 g
Kvalita:
Nejvyšší mincovní
Nominální hodnota:
2,5 NZ$
Země původu:
Niue
Rok emise:
2019
Limitace:
2000